Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: 2014 Porsche Panamera

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie 2014 Porsche Panamera

Oficjalnie Porsche Panamera po faceliftingu. Narazie nie ma za wiele informacji. Z zewnątrz zmieniono przedni i tylny zderzak, na nową ukształtowano przednie reflektory, zmieniono tylne światła na LEDowe, jest nowa klapa od bagażnika i przeniesiono miejsce na tablice rejestracyjną. Póki co nie wiadomo czy coś zmieniono we wnętrzu.
    W kwestiach technicznych. Pojawi się w ofercie nowa wersja S E-Hybrid plug-in z 3-litrowym V6 oraz z silnikiem elektrycznym i akumulatorami litowo-jonowymi. Inne zmiany to wraz z faceliftingiem będzie można zamówić nową jednostkę twin-turbo 3-litrowe V6 produkującą 419 KM, która zastępuje wolnossące 400-konne V8 o pojemności 4.8-litra.

(c) carscoops

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Tego z lekka żabiego przodu nic nie uratuje, ale za to tył lepszy moim zdaniem. Zawsze byłem za takim rozwiązaniem zestawu "klapa bagażnika + tablica rejestracyjna". Klapa czysta, blacha nisko - jest okej.

Domyślnie

Zmiany na "plus" - tył stał się znacznie lżejszy i bardziej gładki, przez obniżenie tablicy rejestracyjnej i inne klosze lamp. Przód tak bardzo nie rzuca się w oczy. Poza tym rewelacyjne felgi na modelu Turbo.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Nie wydaje Wam się, że wersja Turbo na tym zdjęciu wygląda na przedłużaną wersję ?

W porównaniu z tym zdjęciem tylne drzwi wyraźnie różnią się długością. Po szybie też to dosyć wyraźnie widać (jak na moje oko).

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Tak, faktycznie wersja Turbo na zdjęciu ma przedłużony rozstaw osi.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Nie należałem nidy do wielkich krytyków Panamery jako takiej, nie czepiam się ani tego samochodu jako idei (rzekomo niezgodnej z "filozofią Porsche"), ani od strony designu, choć cudo to to nigdy nie było. Przód był dla mnie zawsze OK, typowe Porsche, przykuwał uwagę, itd. Schrzaniony był tył. Sądziłem, że firma nie ma pomysłu na tę część karoserii (nie pierwszy raz, i nie drugi). Tym pozytywniej byłem zaskoczony, gdy przedstawiono Panamerę Sport Turismo, bo tam tył był całkiem nowy, a zarazem świetny. Sądziłem, że podobny przeszczepią do standardowej wersji. Jakże srodze się przeliczyłem! Jestem zawiedziony. Mógł być przełom, jest lekka poprawa.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Inne zmiany to wraz z faceliftingiem będzie można zamówić nową jednostkę twin-turbo 3-litrowe V6 produkującą 419 KM, która zastępuje wolnossące 400-konne V8 o pojemności 4.8-litra.
    ŻENADA :damn: :damn: :damn:

A co do wyglądu, ciężko mi określić czy jest lepiej czy gorzej...
    No replacement for displacement

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Tak, faktycznie wersja Turbo na zdjęciu ma przedłużony rozstaw osi.
    Zdaje się, że już w zeszłym roku miała się pojawić Panamera LWB (+150 mm).
    Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 02-04-2013 o 21:28

Awatar HAMANN
    Auto
    Brak

Domyślnie

Jak byla brzydka - tak dalej jest brzydka i do tego slabo sie nia jezdzi porownujac do innych limuzyn pokroju 7er, S-klasse, A8. Do tego nic nie widac podczas jazdy tym samochodem - widocznosc zerowa. Jakos mnie nic nie przekona juz chyba do tego samochodu :P

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Wygląd nieźle, ale wersja przedłużona to horror:damn:
    Poza tym udany lifting, bardzo ładne modyfikacje wnętrza.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów