Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: 2014 Porsche Panamera

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Zdaje się, że już w zeszłym roku miała się pojawić Panamera LWB (+15 mm).
    Owszem, ale przy okazji premiery wersji po faceliftingu, którą także mieliśmy zobaczyć już w zeszłym roku. Jednak terminy się poprzesuwały i dopiero teraz wejdzie na rynek odmiana LWB. Poza tym mówiono, że LWB będzie dłuższe o 120mm z 2920 do 3040mm. Jednak nie wiem czy to się potwierdzi.

Domyślnie

To już wszystko wiem (w swoim poście zgubiłem "0" - miało być +150 mm, ale skoro piszesz +120 mm, to ok).

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Mam nadzieję, że po zmianie zderzaka podpasują te tylne lampy do starszej wersji. Jeśli tak to kupię sobie 4S-kę z początku produkcji.

Domyślnie

Kyosho już wypuszcza specjalnie dla Ciebie czarną na czarnych felgach... :susp:

Awatar Radzio00pl
    Auto
    Audi A7 55TFSI <-Panamera GTS <-Cayenne GTS <-Cayenne Diesel <-BMW e90

Domyślnie

Wolę jednak obecną wersje Więc teraz poczekam na nowy model

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Zmiany w wyglądzie są chyba w stanie rozpoznac tylko styliści Porsche, "zwykły" człowiek jest bez szans. Bardzo nikły zakres wizualny liftingu, zapewne cieszą się z tego obecni posiadacze Panamer; liczyłem na większe zmiany.

Auto
    -

Domyślnie

Faktycznie zmiany małe, ale przynajmniej nie ma takich sprzeczności, jak w przypadku wielu faceliftingów.
    Często producenci chcąc na siłę dopasować przód do aktualnego nurtu stylistycznego marki, niszczą harmonię całego nadwozia.

Awatar Radzio00pl
    Auto
    Audi A7 55TFSI <-Panamera GTS <-Cayenne GTS <-Cayenne Diesel <-BMW e90

Domyślnie

W sumie, widząc Porsche mało kto się interesuje czy to model 2010 czy 2013 , aczkolwiek Mały lifting, ale jakby obie obok siebie postawić szczególnie z tyłu to jest zauważalna mocno zmiana. Aczkolwiek Porsche przyzwyczaiło,że robi zmiany delikatnie.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Omaley Zobacz posta
    Zmiany w wyglądzie są chyba w stanie rozpoznac tylko styliści Porsche, "zwykły" człowiek jest bez szans
    Bez przesady. Zwłaszcza z tyłu zmiany są wyraźne.

Awatar Xerox
    Auto
    francuskie, amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez HAMANN Zobacz posta
    do tego slabo sie nia jezdzi porownujac do innych limuzyn pokroju 7er, S-klasse, A8. Do tego nic nie widac podczas jazdy tym samochodem - widocznosc zerowa. Jakos mnie nic nie przekona juz chyba do tego samochodu :P
    Slabo jezdzi? Mam tylko porownanie z S-klasa, ale bym powiedzial, ze to inny rodzaj auta. Nie taki kanapowy tylko zwinne auto, do szybkiego pokonywania tras. Siedzi sie natomiast jak w typowo sportowym aucie - nisko, moze dlatego wydaje sie, ze slaba widocznosc, jesli ktos nie jest przyzwyczajony do takiej pozycji za kierownica.

O ile do przodu juz sie przyzwyczailem tak tyl mi sie nadal nie podoba pomimo tego drobnego lifta... No i dla mnie to jakas pomylka zastepowac fajnie brzmiace N/A V8 na 3xturbo V6. Czy to oznacza, ze juz nie mozna zamowic tego V8 do Panamery? Albo zostawili tylko na wersje turbo/gts?!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów