Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Nowe auto segmentu B

Auto
    Fabia 2 Combi 1.4 16V

Domyślnie Nowe auto segmentu B

Witam, aktualnie jeżdzę Skodą Fabią 2 kombi 1.4 16V przed FL i przyszedł czas na zmiany
    Jako iż byłem już na paru jazdach testowych i wiem co mogą zaproponować mi dilerzy zamieszczam temat z zapytaniem który lepszy, ale na co jescze zwrócić uwagę, albo może jakiś jeszcze model przetestować. Aktualnie byłem na jazdach testowych Polo, Fiesty, GP Evo, Mazda 2, Kia Rio, C3.
    W ostatecznej rywalizacji zostało Polo oraz Fiesta.
    Polo jest w wyposażeniu Comfortline z silnikiem 1.2 TSI z pakietem cool&sound 1 (klimatyzacja, radio, światła do jazdy dziennej) i to praktycznie wszystko cena to 52.5k
    Fiesta natomiast jest to wersja Trend z silnikiem 1.0 EB 100 koni wraz z pakietem Gold X ( Klimatyzacja manualna, Podgrzewana przednia szyba, Radioodtwarzacz płyt CD/MP3, 6 głośników, gniazdo AUX–IN, USB, zdalne sterowanie radioodtwarzacza, Przednie światła przeciwmgielne, 15” obręcze z lekkich stopów ) + Centralna konsola – z 2 uchwytami na kubkiz poświetleniem i podłokietnikiem + Pakiet stylizacyjny wnętrza (skórzane wykończenie itp) cena takiego auta to 48.5k
    Takie rzeczy jak dywaniki czy alarm to nawet nie piszę bo to większość dilerów daje w gratisie.
    Czy silnik 1.2 TSI jest już po chorobach ? Jak nowy silnik 1.0 EB ? Lepsze wrażenie wywarł na mnie Ford, okazji przejechać się miałem tylko Polo z silnikiem jakim obecnie mam w Fabii oraz w biednej odmianie, a ford na razie mają tylko przed liftem i z motorem. 1.4 96 koni, więc zostało mi pomacanie tylko wnętrza.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Nie to żebym się czepiał, ale nie ma czegoś takiego jak GP Evo. W chwili obecnej mamy po prostu Punto, czyli Evo po liftingu, czy też Grande Punto po drugim liftingu.
    Z tych dwóch polecam Fiestę. Wygląda lepiej, jeździ lepiej, ma lepsze wyposażenie, silnik i cenę.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    Wygląda lepiej
    To akurat kwestia gustu. Fiesta jest na tyle masywna (napompowana), że musiałaby stać na 18-tkach, żeby znośnie wyglądać. 15-tki giną w tych jej pączkowatych nadkolach.

Awatar matce
    Auto
    Mitsubishi Lancer VIII

Domyślnie

hej, mialem podobny problrm tylko ja rozwarzalem polo rowniez tylko z silnikiem 1.4 fieste i c3. ostateczny wybor padł na fieste dlaczego:
    -cena
    -komfort jazdy
    -wyglad
    narazie przejechane ok 2 tys km i jak narazie bardzo zadowolony jestem z zakupu. jakbys mial jakies pyt. dotyczace fiesty pisz na priv i polece Ci strone, bo juz niektorzy z pewnego forum maja fieste z tym silnikiem

Auto
    Porsche Cayenne

Domyślnie

Proponuje Ci Toyote Yaris 100 Dynamic, sa dema w tej najwyzszej opcji za okolo 50 tysiecy.
    W tej opcji wyposazanie jest praktycznie pelne.
    Samochod prosty, niezawodny, zdecydowania najlepsze propozycja jak chcesz troche pojezdzic.

Zadnego auta, ktore wymieniles bym nie kupil.
    Rozwazyl bym jeszcze ewentualnie Polo, fajnie wyglada, znajoma ma czarnego Highlina z xenonami i jest naprawde super. Bardzo fajnie wykonane auto.
    .

Awatar matce
    Auto
    Mitsubishi Lancer VIII

Domyślnie

Yaris to auto bez wyrazu, za poprawne i za pospolite

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

litości... polo to wyróżniający się z tłumu rarytas na drogach?
    w tym calym zestawieniu brakuje nowego clio (wg mnie paskudnego z przodu).

Awatar Razer

Domyślnie

Jeszcze został Peugeot 208.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Aveo nie wchodzi w grę? Za 50 tys można mieć full opcję, której z wyposażenia brakuje jedynie Navi i automatycznej klimy. Silnik 1,4 na pewno odstaje od konkurencji pod względem nowoczesności, ale sam w sobie nie jest zły (mógłby palić mniej). Cena natomiast jest nie do pobicia, no chyba że spojrzymy na Sandero, ale tam wyposażenie jest maks na poziomie wersji LT, LT+

Oglądałem ostatnio Aveo bo szwagierka szuka auta i narazie to ten samochód zrobił najlepsze wrażenie. (nie oglądaliśmy Fiesty, Rio i Clio, bo nie podobają się) Wnętrze dobrze wykonane, pozycja za kierownica świetna. Peugeot 208 w wersji Active (chyba Active Pack) 1,2 za 49900 cennikowo nie zrobił aż tak dobrego wrażenia jak LS+ i LT+ (które są dość podobne mimo różnic wyposażenia). Swift gdyby nie bagażnik byłby jeszcze w grze.
    Ale fakt, ze my szukamy czegoś do ok. 40-42 tys.

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

Za 50+ bralbym Kiie Ceed porzadne auto.Coprawda nie bedzie (za ta kwote) w takim wypasie jak segment B ale to juz inny poziom jakosci.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów