Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 110

Wątek: Wybór nowego kompaktu ~70000

Auto
    S line

Domyślnie

W moim poczuciu, prezentują się gorzej (i nie mam uprzedzeń do aut francuskich; miałem i nadal mam jedno). Wydaje mi się również, że handacbr11, jak wszyscy kierowcy, jest również zmuszony patrzeć na plastiki i je dotykać, również podczas jazdy.

Auto
    Toyota Avensis I

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kris Zobacz posta
    A po tygodniu wygląd focusa zupełnie mi przestał przeszkadzać bo nawet na niego nie zwracam uwagi za to z jazdy i spalania jestem super zadowolony
    No w sumię Cię rozumiem. Też jak wysiadam z Focusa po jeździe (odbyłem kilka próbnych) też uważam,że jestem blisko podjęcia decyzji o jego zakupie . Taki wpływ fajnej jazdy,ale.... potem jak mija trochę czasu jakoś znów jego wybór się oddala.

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Test przeczytany. Niestety jak myślałem:
    "Od DS4-ki nie powinniśmy oczekiwać zbyt dużo komfortu. Zawieszenie zestrojono bowiem z naciskiem na dynamiczną jazdę i dobre trzymanie się drogi i szczególnie przy poprzecznych nierównościach niestety ulega".
    I z tego co piszecie pewnie wyjdzie znacznie drożej. Ale myslę,że przejadę się w przyszłym tygodniu.

Cytat Zamieszczone przez youngtimer Zobacz posta
    Czy masz jakieś piorytety odnośnie wyboru? Jak wiadomo, jak coś ma być do wszystkiego, to jest do niczego.
    Trudno jednoznacznie określic te piorytety. Ale najbliżej to: komfort i przyjemność z jazdy, cena, wygląd (wnętrze też). Cieszy to co piszesz o Golfie, ale mi też się nim dobrze jeżdziło.

Jeśli chodzi o Megane to podoba mi się tylko coupe i to białe. W innej konfiguracji jakoś mnie nie kusi. Więc nawet niespecjalnie na nią zwróciłem uwagę.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Spójrz sobie na ceny allegro i otomoto. Myślę, że DS4 1.6 VTi Chick jest spokojnie do wyhaczenia do 70 tys zł, a już na pewno Giulietta 1.4 TB 120 Distinctive 2012!

Auto
    Golfik

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joel Zobacz posta

Trudno jednoznacznie określic te piorytety. Ale najbliżej to: komfort i przyjemność z jazdy, cena, wygląd (wnętrze też). Cieszy to co piszesz o Golfie, ale mi też się nim dobrze jeżdziło.
    Ja też nie miałem sprecyzowanych priorytetów i skończyło się na Golfie. I chyba tak się często zdarza

A wracając do Focusa i jego wnętrza, też mi się wydaje że po paru tygodniach kształt deski etc. przestałby przeszkadzać, zwłaszcza że sama jakość jej wykonania stoi na dobrym poziomie.

Auto
    Focus

Domyślnie

A myślałeś o Oplu Astra? Kiedyś był taki test na AG: http://www.autogaleria.pl/auto_test/...enjoy,584.html W wersji "nie kombi" i bez automatu pewnie zmieściłby się w 70 tys. Nie wiem jak sprawują się te turbobenzyniaki Opla, trzeba by coś poczytać na ten temat.

Pzdr

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Ktoś już tu Giuliettę proponował, a ja się pod tym podpisuję. No, chyba, że kupujący nie lubi "włoskości". Brzmienie silnika najlepsze spośród wszystkich propozycji, prowadzenie super, wygoda też na wysokim poziomie. Trochę droga, ale może udałoby się coś ugrać. Giuliettą nie zginiesz w tłumie Golfów, Ceed'ów i Focusów

Auto
    Toyota Avensis I

Domyślnie

Astra nie podobała mi się jakoś nigdy. Nie zainteresowała mnie.

Popatrzyłem trochę na DS4. Samochód naprawdę mi się bardzo podoba. Ale wydaje mi się ,że to auto musi byc conajmniej w wersji So Chic Auto wygląda na cięzkie i nie wiem czy te 120 wystarczy do fajnej jazdy?

Jeśli chodzi o Giuliettę, to rzeczywiście auto się wyróżnia. I ogólnie mi się podoba, tylko ten przód mnie nie przekonuje ;/. Ale jak sie wydaje trzebaby brać conajmniej 170 KM ( i może TCT), by ją w pełni wykorzystać, a to niestety kosztuje ;(

Mrzafka, dokupowałeś jakieś media do Twojego Golfa? Ja raczej brałbym podstawę, choć nie wiem jakby to wyglądało w Highline i działało. Wszędzie są te wielkie i kolorowe...

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Jeśli chodzi o Giuliettę, to rzeczywiście auto się wyróżnia. I ogólnie mi się podoba, tylko ten przód mnie nie przekonuje ;/. Ale jak sie wydaje trzebaby brać conajmniej 170 KM ( i może TCT), by ją w pełni wykorzystać, a to niestety kosztuje ;(
    122 KM też robi dobrą robotę, nawet odrobinę przerasta oczekiwania. I można kupić z LPG!

Auto
    Golfik

Domyślnie

Mrzafka, dokupowałeś jakieś media do Twojego Golfa? Ja raczej brałbym podstawę, choć nie wiem jakby to wyglądało w Highline i działało. Wszędzie są te wielkie i kolorowe...
    Z moim Golfem było wesoło. Pierwotnie zamawiania była "goła" wersja Highline, tylko z ksenonami (zwykłymi). Po 2 miesiącach czekania dzwoni diler i mówi, że z taśmy zszedł Golf dokładnie taki, jaki miał być, tyle że... trzydrzwiowy
    Nie wiem jak takie pomyłki są w dzisiejszych czasach możliwe, ale tak właśnie było. Ciekawe podejście do niemieckiej solidności. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło, udało się znaleźć już wyprodukowany egzemplarz taki jaki miał być, nawet bogaciej wyposażony, dilerowi był przykro, przepraszał, dał upust, znowu przepraszał, mówił, że sam nie może w to uwierzyć, i znów przepraszał etc.

Po tych perypetiach jest zestaw Composition Media. Czy warto? Sam nie wiem, z początku miał być podstawowy i pewnie by mi nie przeszkadzał. Zdaje mi się jednak, że przy wersji podstawowej (czarno-białej) może być potem problem przy ewentualnej odsprzedaży, jak pisałeś, wszędzie są wielkie i kolorowe wyświetlacze, a tutaj... Przyszły klient może kręcić nosem.

Auto
    Toyota Avensis I

Domyślnie

No rzeczywiście ciekawa historia . Dobrze,że ktoś się kapnął,bo nieciekawie by było odbierać po takim czekaniu 3-drzwiowego. Ale jak piszesz to chyba fajniej na tym wyszedłeś. Wydawało mi się,że podstawowy wystarczy, co prawda jest bez cd-playera, ale i tak nie lubię jak walają mi się płyty po samochodzie, więc te karty SD to całkiem fajny pomysł. Chociaż te droższe rzeczywiście lepiej wyglądają.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów