Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 110

Wątek: Wybór nowego kompaktu ~70000

Auto
    Focus

Domyślnie

Jeśli chodzi jeszcze o wspominanego tu Focusa, to znalazłem dwie wersje konsoli środkowej:

http://www.auto.cz/test-ford-focus-1...32/foto?foto=3 - wersja z radiem Sony, która niestety zalatuje mi straszną pstrokacizną i po prostu nie podoba mi się.
    http://www.auto.cz/ford-focus-vs-ren...02/foto?foto=9 - tu jest inny radiootwarzacz, znacznie lepiej wkomponowany w całość i tu już wygląda to o wiele lepiej. W sumie jeśli ta deska jest w miarę porządnie zmontowana, nie skrzypi, itp., to jeszcze przebolałbym tą stylistykę

Pzdr

Auto
    Toyota Avensis I

Domyślnie

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Przepraszam,że sam milczałem,ale musiałem odbyć weekendową podróż do Rzymu. Oczywiście nie przestałem myśleć o samochodach. A w stolicy Włoch jest ich naprawdę w cholerę, wszędzie. Dużo Guilett (a jeszcze więcej Mito), z czego ok 50% widzianych to białe ( choć to w sumie chyba najpopularniejszy kolor samochodów ). Fajnie wyglądają i strasznie dobrze się prezentują pośród innych. Ale z drugiej strony podobnie popularny jest VW Golf, oczywiście VI ( VII nie zauważyłem.Są ona mniej więcej tak samo często spotykane, choć nie tak wyróżniające się. A z rozmów z samymi Włochami raczej wynikało,że sami bardziej kierowaliby się w stronę ... niemieckiej marki (VW jest tam pełno ), swojej jakoś nie zachwalali ( bella pero- piękna,ale....). Rozbroił mnie jeden właściciel Tiguana, mówiąc że "największą wadą jego auta jest to że jest niemieckie", zaraz dodając "ale na szczęście nie mówi"
    A jeśli o mnie chodzi to w tym tygodniu jeszcze raz na spokojnie obejrzę i przejadę się jednym i drugim. Na to chwilę jest 50/50. Pewnie 100 % pewności nie będzie,ale mam nadzieje skończyć te męczarnie z końcem kwietnia.
    Ps. Plus dla Julki jest też taki,że samochód mam od razu, a na golfa czekanie 3 miechy...

@ ignacy dla mnie kompletnie na odwrót, ten pierwszy znacznie bardziej mi się podoba.

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Trzymam kciuki za Giuliettę!

Auto
    Toyota Avensis I

Domyślnie

Mam pytanko, czy ktoś dysponuje linkiem do rzeczywistego spalania benzynowego Golfa? Słyszałem,że prawdziwe wartości znacznie się różnią od katalogowych...

Auto
    Ford Focus 3 1.6 ecoboost

Domyślnie

Ten post to taki dowcip?? Spalanie rzeczywiste zależy w dużej mierze od kierowcy ...

Auto
    Alfa 1.4 ma

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joel Zobacz posta
    Mam pytanko, czy ktoś dysponuje linkiem do rzeczywistego spalania benzynowego Golfa? Słyszałem,że prawdziwe wartości znacznie się różnią od katalogowych...
    Golf 18 aut 1.4 140km glownie średnia 7,12 ale to nowe auto wiec łączny przebieg niewielki ale cos daje pojęcie
    http://www.spritmonitor.de/en/overvi...40&powerunit=2

Giulietta 46 aut 1.4 ma 170 km średnia 8,06
    http://www.spritmonitor.de/en/overvi...75&powerunit=2

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Bochen Zobacz posta
    Trzymam kciuki za Giuliettę!
    W sumie słuszne podejście. Trzeba kupować ładne samochody. Będzie przyjemniej na ulicach

Auto
    Toyota Avensis I

Domyślnie

@ tniutnia
    żaden dowcip. Wiem,że zależy od kierowcy. Ale nie wierzę,że przy normalnej jeździe pali tyle co w katalogu. Co zresztą pokazuje post teonka. Wielkie dzięki teonek!

Auto
    Cruze 1.8 LPG

Domyślnie

Służbowa Jetta 1.4 140km w ciągu 4 lat nie zdarzyło się średnie miesięczne zużycie poniżej 10 litrów, powyżej 12 owszem. Zaznaczam, że 80% trasa, ale z dużą prędkością.

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Prywatna paliłaby 8.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów