Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 110

Wątek: Wybór nowego kompaktu ~70000

Domyślnie

Szybciej niż myślisz

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    A o zakazie sprzedaży samochodów w Polsce, wydanym przez Hiszpanów, słyszałeś? Wszyscy cierpią z powodu konfliktu między IMC a Volkswagen Group Polska, a kiedy skończy się ten horror, nie wiadomo...
    Okres wypowiedzenia, na mocy którego Iberia ma wyłączność na sprzedaż Seatów w Polsce trwa do jesieni 2014, więc pewnie po tej dacie VW nie przedłuży z Nimi umowy i sam zajmie się tworzeniem nowej sieci dealerskiej.

Cytat Zamieszczone przez Mrzafka Zobacz posta
    A czy obie wersje 1.4 (122 i 140 koni) w Golfie VII są typu 211? Z tego co się orientuję, to w nowej Octavii jest tylko ta silniejsza wersja, więc może ta słabsza to jakieś resztki (i mam je pod maską )
    Z tego co wiem to do Golfa VII wkładają od samego początku tylko i wyłącznie nowe silniki (ea211). Dla pewności sprawdź 'wlepę' (chyba wszystkie VAG-i mają ją na środkowym słupku od strony kierowcy). Nowe 1.4TSI 122KM ma oznaczenie CMBA (pojawiają się też CPVA, CXSA ale nie wiem jakie są miedzy nimi różnice).

Auto
    Golfik

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joel Zobacz posta
    @Mrzafka
    A z jakim silnikiem zakupiłeś i jak się sprawdza? Jaka wersja?
    1.4 Highline 122 KM. Przejechał prawie 2000 km na razie i się nie zepsuł :lol: Najbardziej ogólnie mogę napisać, że ciężko się w nim do czegoś konkretnego przyczepić - po prostu wszystko zdaje się być na swoim miejscu, zarówno jeśli chodzi o wykończenie, jak i prowadzenie. Jedyne czego mu brak to emocji - ale Golfy zawsze były introwertyczne (oprócz GTI i R )

Jeśli jeździsz w miarę spokojnie, to ten silnik wystarczy. Naturalnie nie ma co nastawiać się na szybkie wyprzedzanie przy 100 km/h na 6. biegu - w takim przypadku prosimy o 2.0 TDI - ale daje radę.

Auto
    Toyota Avensis I

Domyślnie

A jak Ci się prezentuje to piano black na desce, mocno się "palcuje"? I czy po 2000 km uważasz,że brakuje Ci tych koni?

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Nie zapomnijmy o tym ze u Fiata tzn sie LANCII I ALFY dostaniesz dosyć spory rabat, a w szczególności jeśli przedstawisz im atrakcyjniejsze oferty konkurencji. To będą potrafili bardzo dużo ugrać żebyś mógł coś u nich kupić. Dodatkowo Giulietta to nie jest już ta stara Alfa która była kapryśna. A lancia jest moim zdaniem troszeczkę już przystara jeśli chodzi o konstrukcje, coś jak 308. Taki już prawie dinozaur chociaż mający z tyłu mnóstwo miejsca i strasznie słabe fotele.

Auto
    Golfik

Domyślnie

Ten piano black nie jest aż tak bardzo błyszczący, więc nie zauważyłem jakichś śladów. Nie obawiałbym się problemów. Przy czym nie mam dzieciaka pożerającego czekoladowego batonika na siedzeniu obok, a i sam nie jestem amatorem podjadania hamburgera na światłach

Jeśli chodzi o silnik...nie mogę napisać żeby tych koni brakowało. Jasne, jak się wyprzedza to fajniej byłoby mieć ich 140 i więcej Nm, ale idąc tym tropem to potem chciałoby się i 200 (albo i 300), a wiadomo, że nie ma nic za darmo zarówno w kwestii wyjściowej ceny jak i apetytu na paliwo. Mi wystarcza, zwłaszcza że z początku myślałem o wersji Comfortline z 1.2 105 KM.

Auto
    Focus

Domyślnie

Mi osobiście Golf się szalenie podoba, wnętrze już na zdjęciach wygląda na bardzo solidne: http://www.autogaleria.pl/fotografie...58144&test=730, w przeciwieństwie do nieco udziwnionych wnętrz np. Focusa, albo nowego Aurisa. A kierownica w Golfie to już majstersztyk Mam wielką nadzieję, że problemy z TSI ostatecznie się skończą i jak będę kiedyś zmuszony do kupienia prywatnego samochodu, to bez stresu kupię Golfa (Variant).
    Ale przeglądając cenniki stwierdziłem, że bardzo fajną propozycją jest ciągle Renault Megane. Niezłe wyposażenie, dobra cena i silnik 1.4 TCE, który (podobno) jest bardzo bezproblemowy. Wprawdzie to nie najnowsza konstrukcja, ale może się podobać.

Pzdr

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Golf VII to pierwszy w historii Golf ktorym chcialbym jezdzic. Podoba mi sie ten samochod i z modeli, ktore przedstawiles bralbym Golfa. Co prawda wolalbym Varianta - bo uwielbiam samochody z duzymi bagaznikami. Sadze, ze Golf odwdzieczy Ci sie rowniez za kilka lat, pewnie bedzie go latwiej sprzedac niz np. wloska czy francuska konkurencje.

Awatar jackass
    Auto
    S80 T6/Legacy

Domyślnie

zainteresuje sie też C4 fajne autko , do głowy przychodzi mi jeszcze astra i civic

Auto
    Focus

Domyślnie

Nowy Golf "na żywo": http://www.youtube.com/watch?v=H35faLmABak
    Szkoda że gość nie uruchomił "choinki", ale i tak wnętrze mi się bardzo podoba.

Pzdr

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów