Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Volvo XC60 T6 AWD Summum Polestar

Auto
    jakieś

Domyślnie

dobra, podyskutujmy trochę, choć to faktycznie mały offtop

nie spotkałem jeszcze volvo które się dobrze prowadzi;
    wszystkie są za miękkie, o silniej podsterowności i nie dają żadnego czucia;
    do tego ten "awd" - najgorsze wydanie haldeksa jakie znam;
    wszystko razem jak dla mnie jest cynicznym zagłaskiwaniem ludzików pragnących "premium";
    jest to tendencja wręcz po prostu niebezpieczna jeżeli się doda za mocny silnik i mnóstwo elektroniki

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Volvo to kanapy, ale musisz spróbować nowego S60, bo prowadzi się naprawdę bardzo dobrze i pewnie. Klienci Volvo pragną raczej świętego spokoju i dlatego taka wersja XC60 jak testowane T6 to egzotyka- ja nigdy takiego auta nie widziałem- 90% to D5. Jeśli szuka się sportowych emocji to po prostu idzie się do BMW.

Auto
    BMW 330

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mkur Zobacz posta
    dobra, podyskutujmy trochę, choć to faktycznie mały offtop

nie spotkałem jeszcze volvo które się dobrze prowadzi;
    wszystkie są za miękkie, o silniej podsterowności i nie dają żadnego czucia;
    do tego ten "awd" - najgorsze wydanie haldeksa jakie znam;
    wszystko razem jak dla mnie jest cynicznym zagłaskiwaniem ludzików pragnących "premium";
    jest to tendencja wręcz po prostu niebezpieczna jeżeli się doda za mocny silnik i mnóstwo elektroniki
    A ile volvo (i jakich) miałeś okazję prowadzić? Jak wspomniałem wyżej, mam XC60 AWD i prowadzi się dobrze, zapewnia niesamowite poczucie bezpieczeństwa, jest szybkie i komfortowe. Zimowe warunki, śnieg, błoto i do tego polskie drogi, a auto jak przyklejone. Czasami mignie kontrolka trakcji i tyle, kompletnie nic nie wytrąca go z zadanego toru jazdy. W porównaniu do drugiego i trzeciego (mitsu lancer 2011 i Mondeo 2009)mojego auta to jest to zupełnie inna liga. Jasne, że nie jest to auto sportowe, ale nie takie jest jego założenie.

Auto
    jakieś

Domyślnie

dobra, nowym S60 nie jeździłem

konkulzja jest jednak prosta - XC60 T6 AWD Summum Polestar nie ma racji bytu ;-)
    a na pewno nie ma jak się go postawi obok odpowiednio silnego X3

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kaczy Zobacz posta
    Panowie, trochę więcej dystansu i luzu. Jeśli komuś ten fragment wyraźnie przeszkadza to przyjmijmy, że podczas hamowania oślepiałem reflektorami Żółwie Ninja jedzące pizze w kanałach.
    Bardzo dobra riposta.
    Nie spinajcie tak pośladów, red. Kaczor chyba nikogo nie obraził, nie?

Auto
    Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line, Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mkur Zobacz posta
    dobra, nowym S60 nie jeździłem

konkulzja jest jednak prosta - XC60 T6 AWD Summum Polestar nie ma racji bytu ;-)
    a na pewno nie ma jak się go postawi obok odpowiednio silnego X3
    S60 nie jeździłeś a twierdzisz ,że Volvo prowadzą się koszmarnie. Czy jeździłeś zarówno XC60 jak i X3 ,że stwierdzasz brak racji bytu tego pierwszego? Nie ulega wątpliwości ,że BMW prowadzi się lepiej i dla kierowcy ceniącego najbardziej precyzje prowadzenia wybór X3 będzie oczywisty. Jednak jeśli w grę zaczynają wchodzić inne czynnik, jak komfort, wykonanie, wyposażenie, no i cena to wybór już nie jest taki oczywisty, bo Volvo wtedy juz nie odstaję tak od BMW. Zresztą większość sprzedanych XC60 to D5, i wtedy silnik idealnie współgra z zawiasem.

Auto
    jakieś

Domyślnie

a właśnie nie, bo xc60 D5 strasznie płuży przodem a awd kręci tylnymi kołami w przypadkowych momentach

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Po słowie "Smoleńsk" odechciało mi się czytać

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Jacy się niektórzy wrażliwi zrobili...

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Nie zachowuj się jak 5-latek. Każdy ma inną wrażliwość, a Tobie nic do tego.
    Ogólnie, to mi XC60 tak średnio przypadło do gustu, przez swoją stylistykę. Niby nie ma się do czego przyczepić w tym aucie, ale zdecydowanie wolałbym XC70.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów