Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Dziury i studzienki w mieście to mniejsza koncentracja!

benQ_
    Guest

Domyślnie Dziury i studzienki w mieście to mniejsza koncentracja!

Przeciętny człowiek, żeby (czasami) nie uszkodzić zawieszenia jeżdżąc po mieście, skupia w większości swoją uwagę na omijaniu wszelakich dziur i studzienek! Czasami zdarzają się odcinki z gładką jak stół powierzchnią, ale to za mało... Zatem myślę, że nie komórka ani słuchanie radia dekoncentruje kierowcę, ale te nasze kochane "miejskie dziurki", i nie tylko... pozdrawiam

Ice
    Guest

Domyślnie

Nic nowego...

schelby
    Guest

Domyślnie

Racja...święta racja...jeszcze jak ktos ma jakiegoś SUV'a czy terenówke to ma mniejszy problem.

amelka
    Guest

Domyślnie Re: Dziury i studzienki w mieście to mniejsza koncentracja!

Cytat Zamieszczone przez benQ_
    Zatem myślę, że nie komórka ani słuchanie radia dekoncentruje kierowcę, ale te nasze kochane "miejskie dziurki", i nie tylko... pozdrawiam
    Co mężczyzn dekoncentruje za kierownicą to ja dobrze wiem!!!
    Przykład? Nieżywy to np.: reklama bielizny na przepięknej modelce na środku ronda.

reanimator
    Guest

Domyślnie

ale jeżeli przedemną jedzie jakaś s klasa to niepatrze na stanik tylko na dupe ........auta oczywiście

amelka
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez reanimator
    ale jeżeli przedemną jedzie jakaś s klasa to niepatrze na stanik tylko na dupe ........auta oczywiście
    Hmmm, wtedy to dostajecie rozdwojenia...jaźni i zeza rozbieznego. Bo jednym okiem patrzycie na...dupcie samochodu a drugim...na reklamę i stąd są wypadki na jezdniach. :P

Uprawnienia umieszczania postów