Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Migiem o... Porsche Cayman PDK

Auto
    F10 525d @252KM/555NM

Domyślnie

Szanujmy się, gdzie jest HH a gdzie porsche? Jak to można w ogóle porównywać?
    Idziesz do baru i wrzucasz na stół kluczyki do prosiaka albo do forda? Cayman to inna liga niż golf R albo focus. Nie rozumiem jak można te auto po sprincie do paki porównywać. Kupując Porsze kupuje się coś więcej niż osiągi na papierze.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Genialne, Okazałe, Luksusowe i Fantastyczne

Domyślnie

A nie będzie Ci przykro jak Cię spod świateł Focus objedzie?

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Monza, dla mnie obojetnie jakie kluczyki rzucisz na stol to stwierdze, ze przyszedl pajac. I cena samochodu nie ma tu nic do rzeczy.

Gdyby bylo mnie stac na utrzymywanie samochodu dla zabawy, to wybralbym Caymana. Ale jezeli auto mialoby sluzyc do codziennego uzytku, to wybralbym ktoregos z HH. Sa bardziej praktyczne, ale Porsche jednak bije je stylem, nawet jesli przegra wyscig spod swiatel

Awatar el_krzysztof
    Auto
    BMW Z4M

Domyślnie

Czy to zdjęcia wykonane przez Kacpra Szczepańskiego?

Redaktor działu Migiem o... Awatar migas
    Auto
    AUDI "A coś tam;)"

Domyślnie

Nie -te są autorskie

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

5,7 do setki to dobry czas. Auto wygląda doskonale, o niebo lepiej od pokazywanego jakiś czas temu białego TT RS. Nie wiem jednak czy bym go kupił. Jak sportowe Porsche to jednak 911. Ktoś przywołał Pazure- kiedyś tak było, że Boxster był Porsche dla tych 'ubogich' jednak od drugiej generacji to się zmieniło. Gdybym miał podobny budżet skierowałbym się do Audi- jednak A5 zdecydowanie bardziej jest w moim guście.

Awatar el_krzysztof
    Auto
    BMW Z4M

Domyślnie

Pogląd na temat Boxstera zmienił się również po wprowadzeniu Cayenne które przejęło miano niepełnowartościowego Porsche. Poza tym wydaje mi się, że z Boxstera śmieją się głównie ci, których i tak na niego nie stać. Od pierwszej generacji było to świetnie jeżdżące auto i to nie podlega dyskusji. Natomiast najnowsza generacja jest wg. mnie piękna. Jednak przy niewiele droższym nowym F-Type z V8 czy nawet V6, Boxster wypada jakoś blado

A odnośnie Caymana: za nic nie wybrałbym wersji Coupe zamiast Roadstera. Może osiągi są minimalnie lepsze za sprawą sztywniejszego nadwozia, ale tak naprawdę co z tego. I tak takim autem w 99% przypadkach nie jeździ się po torze, więc to bez znaczenia. A radość z jazdy pod gołym niebem jest bezcenna Myślę, że z tego powodu sprzedano tyle Boxsterów, a tak niewiele Caymanów.

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Ja nigdy nie jechałem kabrioletem ani roadsterem dlatego nie wiem. Takimi samochodami jeździ się raczej tylko bardzo szybko a ciekawi mnie co się dzieje z wiatrem w otwartym Boxsterze np. przy 140-160 i szybciej.

Auto
    Scirocco

Domyślnie

Jeździłem dziś Ską po lifcie, poezja

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

No super, ale Cayman to nie Ska po lifcie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów