Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 102

Wątek: Chrysler PT Cruiser 2.4 AT

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Gratuluje zakupu, fajne auto. Jeden z tych samochodow, za ktorym glowa sama sie odwraca. Super wnetrze, te wstawki w kolorze karoserii dodaja mu uroku.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Podkładka "Type R" wygrywa :lol: Świetne auto, kiedyś bardzo bardzo mi się podobało. Teraz wydaje mi się nieco kiczowate, ale wciąż wywołuje mały uśmiech na mojej twarzy. Gratki, IMO posłuży Ci dzielnie kilka lat
    #drivetastefully

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Również gratuluje, a uwag se7ena o dyskotece szczerze nie bardzo rozumiem?? To nie pseudo sportowe coupe tylko stylowy minivan. IMO stylistyka to największa zaleta tego samochodu. Na dyskotekę nadają się lepiej auta niemieckiej marki ze śmigiełkiem.

Miałbym kilka pytań odnośnie tej skrzyni biegów bez chłodnicy (oleju??). Czy nakłada ona jakieś inne ograniczenia niż niemożność utrzymywania przez długi czas vmax'a (w Polsce raczej specjalnie kłopotliwe to nie jest)? Zakłądam że chyba wytrzyma stałą jazdą z prędkością autostradową (130-140km/h)?? Czy idzie tą chłodnicę "dołożyć" lub też w ostateczności przeszczepić europejską skrzynię?

Jechałem kiedyś wersją z polskiego salonu 2.0 benzyna/manual i komfort jazdy jest naprawdę urzekający. W takim samochodzie nigdzie się człowiekowi nie spieszy i powoli połyka kilometry Byłem pod wrażeniem fabrycznego audio - naprawdę fajnie grało. Tylko spalanie zabijało, ale u ciebie jest gazownia więc problemu nie ma. Butla w kole czy duża w bagażniku??

jeszcze raz gratulacje, zdowolenia i bezproblemowej eksploatacji.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Pewnie idzie bo w Europie też oferowano automaty a w np. w Niemczech nie da się bez niej obejść aczkolwiek nie zagłębiałem się w temat bo niezbyt mnie to interesowało 130-140 można bez problemu choć wtedy opory powietrza dają o sobie znać i psuje to urok.
    Butla w miejscu koła zapasowego, no właśnie tym samochodem trzeba się nauczyć jeździć zgodnie z jego charakterem, inaczej można się tylko zrazić np. mojej mamie po przesiadce z 308 w ogóle się jazda nie podobała bo buja bo szumi przy szybszej jeździe i twierdzi, że jeździ się jak ciężarówką, mi odpowiada bo włączę muzykę którą lubię z odtwarzacza który dokładnie ją odtwarza, przełączę na D i wleczenie się w kolumnie aut mi nie przeszkadza a to jak ten samochód radzi sobie z nierównościami mimo niewielkich rozmiarów i prostej konstrukcji zawieszenia jest dla mnie zaskakujące, trzeba tylko uważać na który cyfeblat się patrzy bo ten od mil jest dużo większy i łatwo się zapomnieć, tym bardziej, że wbrew pozorom całkiem żwawo się rozpędza.
    Nie jest to jakiś wybitny samochód bo mógłby być zwinniejszym i lepiej się prowadzić, bardziej opływowym, lepiej wykonanym ale i tak micha mi się cieszy jak do niego wsiadam, fajnie się w nim człowiek czuje
    Znalazłem przy okazji sposób by konkurować z niemieckimi limuzynami pod dyskotekami:

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Fajny sposób, żeby się wyróżnić na ulicy. "Amerykańskość" aż z niego kipi.
    Aż mi przypomniałeś, że gdyby było mnie stać, to bym sobie kupił Prowlera.

Auto
    Był szwed z Belgii z 5'tką w rzędzie, pozostała firmowa fabieda :o

Domyślnie

Panele podłogowe też się do tego nadają - był kiedyś filmik z fiestą jeżdżącą w ten sposób po rondzie.
    Przyciski do opuszczania szyb z tyłu są na dole, na tunelu?

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Tak, nie wyobrażam sobie jak typowy Amerykanin z nadwagę miałby sobie opuścić z tyłu szybę

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

poprosi kierowce

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Jan Kondziołka Zobacz posta
    Tak, nie wyobrażam sobie jak typowy Amerykanin z nadwagę miałby sobie opuścić z tyłu szybę
    noga ?

Fajnie, ze udalo ci sie tak szybko sprzedac merca i ze podoba ci sie to co kupiles w zamian. Oby posluzyl dlugo
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Szczerze mówiąc to nie spodziewam się trwałości/niezawodności na poziomie Mercedesa, dużo delikatniejsze/bardziej plastikowe wrażenie sprawia, trochę jak powiększona zabawka no ale niech to 3-5 lat /~100 000 km zrobi w miarę bezawaryjnie to nie szkoda go będzie złomować lub sprzedać w cenie takiego sobie roweru a na więcej się raczej nie nastawiam.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów