Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Suzuki Grand Vitara 5d 2.4 VVT Premium

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Suzuki Grand Vitara 5d 2.4 VVT Premium

Suzuki Grand Vitara 5d 2.4 VVT Premium - Strach poprawiać

"Suzuki Grand Vitara napędzana benzynowym silnikiem 2.4 jest trochę jak stary dobry kumpel z czasów studiów. Ma mnóstwo zalet i z czasem tak bardzo przyzwyczajasz się do jego obecności, że byłoby czystą złośliwością wypominać mu, ile pije... Zamiast tego po prostu wolisz się napić z nim." - Adam Kołodziejczyk

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Fajne proste i wytrzymałe auto, ale po co mu był ten lifting który tylko popsuł to auto. Moim zdaniem to Dinozaur, jak suzuki dalej będzie szło taką drogą to skończy jak saab. to auto woła o następce, nawet nie woła ono błaga. Wiem że niektórym może się podobać, znaczy sie ja nie mówię że mi nie, chodzi o to że jest już stare i patrząc przez pryzmat konkurencji jest jak maluch w 2000 roku... Goła i wesoła jak święty turecki.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Dobrze są jeszcze takie samochody. Fakt, że lifting mógł conieco poprawić we wnętrzu, ale nie jest źle. Z zewnątrz nieco odświeżył tego "dinozaura".
    Patrząc na cenę i obecną konkurencję, wychodzi, że to auto jest w zasadzie tanie. Oczywiście nie jest to poziom Dustera, ale w momencie kiedy możemy za takie pieniądze kupić jedynie SUVa z napędem na przednią oś to kupno Vitary ma sens.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Ale patrzac na ceny konkurencji realne oraz za ile mozna taka vitare kupic okazuje sie, ze tu masz wersje full z mocnym silnikiem i 4wd a konkurencja bedzie sporo drozsza.

Przykladowo mazda cx-5 kosztuje ok 135 tys a to auto da sie wyrwac ponizej 100 tys i masz naped na 4 kola a nie jego imitacje. Roznica to 35 tysiecy czyli np swift dla Zony albo duuuuuuuuzo paliwa do tego smoka
    Notabene szkoda ze juz nie ma tego auta z v6-stka - palila niewiele wiecej a jechala sporo lepiej.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

No ale ja przecież pisałem że jest tanie...

Auto
    Trzy diamenty

Domyślnie

"Moim zdaniem to Dinozaur, jak suzuki dalej będzie szło taką drogą to skończy jak saab"
    Suzuki podało swoje wyniki produkcji oraz sprzedaży w roku fiskalnym 2012. Okazało się, że w tym okresie zanotowano najwyższą w historii marki produkcję globalną.
    W roku fiskalnym 2012, tj. kwiecień 2012 - marzec 2013, wyprodukowano 2 878 435 sztuk, czyli o 2,7 proc. więcej niż w roku fiskalnym 2011. Sprzedaż z kolei wzrosła o 3,9 proc., do poziomu 2 660 364 egzemplarzy. Największą dynamikę zanotowano w Japonii - wzrost o 12,7 proc.
    Źródło: Suzuki
    Kawał porządnego samochodu. Gdybym tylko potrzebował takiego samochodu to właśnie Grand Vitara byłaby moim faworytem. Nie wiem jak wam ale słowo niezawodność w motoryzacji kojarzy mi się z Suzuki.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Ryjas pisalismy rownoczesnie i nie widzialem Twojego posta.

Awatar Rok z Bagien
    342
    Auto
    Mitsubishi ASX 1.6 Pb

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Ale patrzac na ceny konkurencji realne oraz za ile mozna taka vitare kupic okazuje sie, ze tu masz wersje full z mocnym silnikiem i 4wd a konkurencja bedzie sporo drozsza.
    Trochę zależy od przykładu, owej konkurencji...
    http://otomoto.pl/subaru-forester-C28873480.html

Napęd SAWD, do tego reduktor. A spali mniej.

Dla mnie ten cały lifting i włożenie 2,4 l. benzyny do Vitary to nieporozumienie, które potwierdza tezę, że bez dobrego silnika nie ma sprzedaży. Nawet, skądinąd, dobrego samochodu. ??:

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Dobrze wiem to. Ale chodzi mi o Vitare.

Auto
    FWD

Domyślnie

"Wspomniany wąż ma nieco powyżej metra długości. To mniej więcej tyle, ile w sumie mierzą wszystkie równo położone asfalty w Polsce." A autor gdzie mieszka? Chyba na jakimś zadupiu, jeśli pisze takie populistyczne farmazony. Po takim zdaniu odechciewa się czytać dalszej opinii autora o samochodzie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów