Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Peugeot 301 1.6 HDi Allure

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Coś jest w 301/C-Elysee (debilna nazwa), co mnie ujmuje. Może to rzadkie dziś połączenie prostoty z nutką elegancji. Częściej widuję Peugeota, ale w sumie wyglądają bardzo podobnie (nic dziwnego). Który ładniejszy? Nie potrafię powiedzieć. Wiem natomiast, że wygląda to na całkiem sensowny samochodzik. Przykładowo dla rodzinki 2+1, jeśli ktoś chce koniecznie coś nowego, na długie lata, a ma te ~50 tysięcy, uważam że to dobra propozycja. Jest ładnie, wygodnie, raczej obszernie, koszty utrzymania powinny być niewygórowane. Ten diesel ma sporo sensu, ale moim faworytem jest jednak 1.6 Vti, może nawet z automatem (niestety, na test takiej konfiguracji nigdzie nie natrafiłem). Parę rzeczy byłoby do zrobienia - co nieco dodatkowych wygłuszeń, gdzieniegdzie flokowanie, wyłożenie skórą. Można by wówczas przebywanie w 301 uczynić jeszcze przyjemniejszym.

A, i w sumie ktoś słusznie zauważył, że wersja kombi "bliźniaków" byłaby całkiem dobrym posunięciem. U nas by się to sprzedawało.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Też mam do nich jakąś słabość, ale dopóki nie będzie kombiaka, dopóty będę na ten projekt patrzył jak na zmarnowaną szansę, bo wszyscy trąbią że druga wersja nadwoziowa jest potrzebna.
    No replacement for displacement

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów