Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: [F1 2013] Grand Prix Monako (23 - 26 maja)

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Świetny wyścig w którym moim zdaniem najlepszym zawodnikiem był Sutil. Perez upewniony decyzją sędziów w sprawie oddania pozycji przez Alonso przegiął z Raikonenem i powinien zostać moim zdaniem za to moim zdaniem ukarany.
    Warte odnotowania jest, że Mercedes po raz czwarty zwyciężył w GP Monaco. Wcześniej srebrne strzały zwyciężały w latach 1935-1937.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar Luca
    Auto
    3... Anthrazit Alcantara

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok Zobacz posta
    Pedrosa upewniony decyzją sędziów w sprawie oddania pozycji przez Alonso przegiął z Raikonenem i powinien zostać moim zdaniem za to moim zdaniem ukarany.
    .
    Trafnie odnotowane, dodam tylko , że Alonso chronił się właśnie przed kolizją z Prezem. Był kiedyś taki kierowca - Narrain Karthikeyan, który chciał ustrzelić Kubicę, tak dzisiaj to był Perez. Charlie (Whiting) trochę jednak przesadził w interpretacji sytuacji z Alonso...

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

No jak jednak się z nim zgadzam co do kary. Alonso po prostu zaskoczony manewrem Pereza przejechał szykanę, ale nie musiał tego robić. Jednak dzięki temu udało mu się obronić pozycje. Rozumiem, że się wystraszył i chciał uniknąć kolizji, ale mógł pojechać normalną linią wyścigową.

Tak samo jeśli chodzi o kolizje Raikkonen- Perez. Był to zwykły incydent wyścigowy, ale każdy to po co swojemu interpretuje.

----- Poprzedni post napisany o 17:15 -----

Komentarze IceMana po Monako:

Na pytanie czy będzie rozmawiać z Perezem:

"To nic nie da. Może ktoś powinien mu przyłożyć w gębę."

"Rozumiem, że jest agresywny, ale nie wiedziałem, że jest tak głupi. Wszedł za szybko, nie było szans powodzenia"

W sumie teraz tak myślę, że faktycznie sędziowie powinni utemperować trochę temperament Meksykanina.

Alonso też zły, że sędziowie kazali oddać pozycje Perezowi:

https://twitter.com/alo_oficial/stat...89147206242306

" Od teraz unikanie kolizji może być złą decyzją"

Poza tym sędziowie ukarali Groszka za kolizje z Ricciardo +10 pozycji na starcie w Kanadzie.
    Raikkonen dostał reprymende za zbyt szybką jazdę za SC.
    Bianchi skończył wcześniej z powodu awarii hamulców- potwierdziła Marussia.

Awatar Luca
    Auto
    3... Anthrazit Alcantara

Domyślnie

Cóż Raikkonen mógł mieć 10 punktów - ma 1 i to szczęśliwie. Sądze, że Perez musi dostać trochę po tyłku - w końcu niektórzy walczą z Vettelem a nie o 4 czy 5 miejsce w generalce. Póki co czekamy na GP Kanady, tam już będzie więcej możliwości żeby ukrócić "rajdowanie" Checo. Brawa dla Rosberga. Księżna Charlene pięknie wyglądała.

Awatar Cutter72
    Auto
    VW Passat B4 Kombi 1.8 Benzi

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Ostatnie dwa okrążenia Kimasa, które nie pokazał realizator:

http://youtu.be/QxTgZzR2Tn0

ale nie wróżyłbym im żadnego powodzenia.
    No jak narazie wszystko idzie po ich myśli:

http://www.autogaleria.pl/forum/show...Dyskusja/page5

Jednak oczywiście nikt nie odbierze zwycięstwa Rosbergowi.

Felipe Massa na 30. okrążeniu rozbił się o barierę przed zakrętem nr. 1, wykonując dokładną kopię swojego wypadku z sobotniego treningu,
    Dokładnia kopia to nie była, ale po prostu w tym samym miejscu. Wcześniej uderzył trochę przodem, a w wyścigu całkowicie bokiem. Co może niestety dla niego się gorzej skończyć czyli wykluczenie z Kanady bo doznał poważny uraz kręgów szyjnych i ręki z tego co słyszałem.

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

Monako to oprócz świetnego ulicznego toru również piękne kobiety w boksach i paddockach - galeria do obejrzenia: tutaj
    http://exoticcars.pl - egzotyczne auta z ulic i salonów, newsy i testy samochodów
    http://www.auto-motor-i-sport.pl/

Awatar Luca
    Auto
    3... Anthrazit Alcantara

Domyślnie

Szakal: dzięki za wrzutkę.
    No to Kimi pokazał grande cohones na końcu...
    Co Do wypadku Felipe to tak można było przypuszczać, że kręgi szyjne najbardziej są narażone w tym uderzeniu i to mimo HANS - bez tego oj... strach pomyśleć...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Wcześniej uderzył trochę przodem, a w wyścigu całkowicie bokiem. Co może niestety dla niego się gorzej skończyć czyli wykluczenie z Kanady bo doznał poważny uraz kręgów szyjnych i ręki z tego co słyszałem.
    Felipe Massa (NS): Dzisiaj mój wyścig skończył się na 28 okrążeniu po incydencie w zakręcie Sainte Devote, takim samym jak we wczorajszym treningu. Zostałem zabrany do szpitala na rutynowe badania i na szczęście wszystko jest w porządku. Czuję się dobrze, jedynie lekko boli mnie kark, jednak to nic poważnego. Teraz chcę wrócić do pełnej formy w Montrealu. Wszystko czego chcę, to zapomnieć o tym weekendzie i spisać się dobrze w dalszej części sezonu.

Stefano Domenicali, szef zespołu: Nie możemy być zadowoleni z tego weekendu, nie tylko z powodu wyniku Fernando, jednak również z powodu wypadków Felipe. Na szczęście, pomimo dużego uderzenia, nic mu nie jest i wrócił już do domu oraz mam nadzieję, że już za kilka dni wróci do idealnej formy i będzie gotowy na wyścig w Montrealu

f1wm.pl
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów