Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: 2006 Honda Civic Type-R Concept

Domyślnie 2006 Honda Civic Type-R Concept

I oto mamy - nową "Tajperkę"! Mniejszą galerię prezentowałem już w innym topiku, jednak dziś pojawiło się więcej i w znacznie lepszej jakości! Honda zaprezentuje ten koncept lada dzień na salonie samochodowych w Genewie. Model bazuje na 3-drzwiowej wersji nowego Civika, który zostanie zaprezentowany pod koniec tego roku. Sam Type-R trafi do sprzedaży na początku 2007 roku - pod maską znajdziemy 2.0-litrowy silnik o mocy 200 KM!

Jak już wspominałem wujkowi Robakowi - składamy kaskę i to ostro!!! Co pięknego? Ospoilerowanie, poszerzenia, normalna atrapa zamiast przeźroczystego panela i agresja w pełnej krasie!! Boskie auto - gdyby było tylko białe, czerwone albo czarne!!

EDIT
    na szybko zrobiona wizja w czerwonym kolorze...

(C) supercars.net

Więcej informacji na naszej głównej stronie autoGALERII

Domyślnie Re: 2006 Honda Civic Type-R Concept

A tak troche nie na temat: Ma ktoś pojęcie czemu nie otwierają mi się pliki z fotosika Z np. imageshackiem wszystko jest OK, a tutaj, mimo że widze miniaturki, po otwarciu nie ma żadnej foty od kilka dni... Wie ktoś o co c'mon :neutral:

Cytat Zamieszczone przez Davis
    A tak troche nie na temat: Ma ktoś pojęcie czemu nie otwierają mi się pliki z fotosika ?
    Nie mam pojęcia, ale może bezpośredni link do galerii Ci pomoże - http://brabus.fotosik.pl/albumy/5504.html#1

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    A tak troche nie na temat: Ma ktoś pojęcie czemu nie otwierają mi się pliki z fotosika ?
    Nie mam pojęcia, ale może bezpośredni link do galerii Ci pomoże - http://brabus.fotosik.pl/albumy/5504.html#1
    Rzeczywiście, teraz gra
    Ale zauważyłem właśnie, że kiedy się otworzy okno bez zdjęcia, wystarczy odświeżyć i jest git, przynajmniej w większosći przypadków

A z tych wszystkich kolorów i tak najładniejszy jest żółty.

Domyślnie

Civic type R to świetny wóz.polubiłem ja tak od kąd gralem nia w Forze Motosport.Auto jest w sumie małe ale przez to do jej osiągów silnik nie musi byc wielki.Silnik z S2000 jest wystarczająco dobry aby zaspokoic potrzeby wyzycia sie jej uzytkownikow.Civic Type R jest konkurentem Golfa R32 z ktorego pojedynku ciezko jest wyłonic zwyciezce.

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Jest wściekły Naprawde cudowne autko ale niestety jest pewna wada jak dlamnie bardzo poważna...

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie

I teraz dopiero widać o ile ładniej wygląda ten Civic bez tego "przeszklenia" pomiędzy przednimi światłami. Wygląda całkowicie inaczej, ładniej, bardziej drapieżnie.. Świetny sportowy styl i ten silnik od S - to świetny pomysł.
    Pozdrawiam

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Jedyna rzecz jaką skopali w nowym Civicu to ta tylna szyba :/ Spoiler ogranicza widoczność, a do tego nie ma wycieraczki ??: W wersji R ów spoiler jest ładniejszy niż w zwykłym Civicu. Ciekaw jestem osiągów.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar SPGM1903
    Auto
    Kawasaki KL250 '88

Domyślnie

jak dla mnie caly urok polegal, ze swiatlami, ze wlasnie byly przeszklone. jak dla mnie stracilo odrobinke na "widzeniu", ale nieznacznie. a nawet gdyby, to wyobrazic sobie mozna ile kosztowalaby naprawa takich szkiel... poza tym wyglada jak... ten chlopczyk ukrainski, co jest fanem schwarzeneggera czyli - maly, a sterydowiec...
    A co tu się odczynia?! Jakieś patologie! Polonezowe Patologie! Rzućże okiem co tam się czasem odczynia https://www.facebook.com/Polonez.Trophy.Truck/
    No i na twórców tej nekromancji - www.facebook.com/mjbuggyteam/

A z tych wszystkich kolorów i tak najładniejszy jest żółty.
    My z wujkiem Robakiem jesteśmy fanami Cifka raczej w kolorze czerwonym i czarnym - mam nadzieję, że biały też wyjdzie!

EDIT 23:24

Co do osiągów na razie nic nie wiadomo, gdyż jeszcze nowy "TajpeR" jest w fazie konceptu - jedno jest wiadome - silnik NIE BĘDZIE POCHODZIŁ z S2000 - będzie mieć 2-litry, a jego moc szacowana będzie na 200 KM. Przepraszam za dezinformację z niekompetentego źródła...

Uprawnienia umieszczania postów