Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy 12345678
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 77

Wątek: Nowe auto rodzinne - Peugeot 508SW, Mazda 6 kombi czy Skoda Octavia.

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Tachys warto spojrzeć na datę, prawda?

Domyślnie

Swego czasu miałem Skodę Octavie i całkiem dobrze mi się nim jeździło. Niestety wypadek zmusił mnie do sprzedaży, teraz mam Superba Combi i też spełnia moje wymagania.
    Auto skup Wrocław - darmowa wycena, transport pojazdu gratis i gotówka w jeden dzień!

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Szukasz auta rodzinnego, a bierzesz pod uwagę Vitarę? Jedno z drugim się gryzie, Vitara jest dobra do miasta dla singla lub ewentualnie pary, nic ponadto. Chyba, że przez pojęcie 'rodzinne' rozumiesz cos innego. Kiedys to nawet maluch byl rodzinny.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Domyślnie

Niby dlaczego nie ? Nie widzę przeciwwskazań jeżeli jest to nieduża rodzina, a w grę wchodzą walory terenowe, to w swojej cenie będzie dobrym wyborem.

Soryk, Vitary chyba nie ma na forum, ale masz TU wątek z SX-4 Cross Driv3ra, technicznie bardzo podobne samochody. Tylko musisz dokopać się do strony, gdzie zaczyna się rozmowa o S-Crossie

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Przeczytalem i nie chce mi sie wierzyc, wychodzi glownie ze priorytetem jest tylko gust i upodobania stylistyczne :O Praktycznie auta takie same. To faktycznie, przepraszam, mój błąd, aczkolwiek ciężko mi nadal zrozumieć ten ewenement.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Domyślnie

Z tych trzech to wybrałabym mazdę.

Auto
    Fiat Bravo

Domyślnie

Nie no, vitara zdecydowanie odpada. To nie auto dla rodziny. (Tym bardziej jeśli na myśli mamy rodzinę czteroosobową lub wielodzietną.)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów