Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: co wybierasz?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bmw M3

19 63.33%
  • Pontiac GTO

11 36.67%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: BMW M3 vs Pontiac GT0

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Porównanie jest trochę dziwne, bo te auta dzieli przepaść. Niby mają podobną moc i osiągi oraz RWD, ale poza tym to zupełnie inne auta. GTO to dosyć tanie auto o prymitywnej konstrukcji, można o nim powiedzieć że jest to taki współczeny muscle-car, natomiast M3 to wyrafinowane technicznie auto ze świetnym silnikiem, zawieszeniem i układem kierowniczym. Te auta są adresowane do zupełnie innych odbiorców, więc mało kto by je obdywa rozważał przy zakupie.

Awatar PONTIAC.007

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez marcinus20
    Ja na pewno Pontiac GTO poniewaz w prawdzie to Holden Monaro a te samochody są super, dlatego taki jest moj wybur.[[/list]
    a czy GTO niejest przypatkiem bardziej exkluzywna wersja?? :susp: ja mimo isz kocham pontiaki wole BMW bo M3 to moim zdaniem najlepsza BeeMka a jak widomo Amerykanom daleko do europejczykow
    www.sportauto.fora.pl zapraszam na forum

Domyślnie

ONLY GTO.
    Moim skromnym zdaniem nie jest tak szpanerskie jak M3.
    Inna będzie reakcja jak powiem że wożę się GTO niż jak powiem, że się bujam w M3.
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

Auto
    *

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez el_payaco
    GTO to dosyć tanie auto o prymitywnej konstrukcji, można o nim powiedzieć że jest to taki współczeny muscle-car.
    Tego bym nie powiedział, to jest po prostu czysta inżynieria i mechanika, auto jest bardzo dobre w prowadzeniu, jest nawet ESP więc prymitywne to to nie jest.
    konto zamknięte

Domyślnie

Ja z miejsca brałbytm M3 . Jak już wiele razy wspominałem, wg mnie to auto wygląda po prostu bosko Te "podkrążone" lampy, agresywna sylwetka i zderzaki, do tego piękne felgi już w serii... GTO też jest niczego sobie, wygląda oryginalnie i smukle, ale przed BMW się chowa...

Uprawnienia umieszczania postów