Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Co sądzicie o Audi A2

Awatar midi

Domyślnie Co sądzicie o Audi A2

Chodzi mi dokładnie o wersje:
    -2000-2004 roku
    -silnik 1.4 TDi
    -wyposażenie-nie najlepsze

Proszę o opinie
    Z góry dzięx :lol: :lol: :lol:

thx
    BMW 760 Li. Komfort absolutny - tak w dwóch słowach można określić ten samochód.

Domyślnie

A2 jest ciekawym i oryginalnym stylistycznie autem - technika VW-Audi jest bez zarzutu (szczególnie silnik 1.4 TDi), a auto robi lepsze wrażenie niż A-klasa Mercedesa... W granicach 40.000 złotych można już kupić przyzwoite auto z tego rocznika!

Domyślnie

Chciałeś powiedzieć, że bardziej szokuje?
    Tak! Jeżeli zobaczysz A-klase i A2 to gdzie powędrują oczka? Na A2!
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez colin4
    Chciałeś powiedzieć, że bardziej szokuje?
    Tak! Jeżeli zobaczysz A-klase i A2 to gdzie powędrują oczka? Na A2!
    Chciałem powiedzieć, że bardziej mi się podoba - i oczywiście przynajmniej od razu moje oczka od razu wędrują na A2, choć jeszcze nie miały okazji...

Domyślnie

U mnie w miechu jest taki jeden w centrum.
    Prawie z garażu nie wyjeżdża.
    Czyżby właściciel się wstydził?
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Chciałem powiedzieć, że bardziej mi się podoba - i oczywiście przynajmniej od razu moje oczka od razu wędrują na A2, choć jeszcze nie miały okazji...
    To pewnie jakieś zadupie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja widziałem kupę razy A2...

Jeśli chodzi o autko, to bardzo mi sie podobało na początku produkcji i nie mam zamiaru zmienić zdania. Bardzo przyjazny design, (założę sie, że ktoś zaraz wyskoczy, że "to auto dla kobiet") jednak i tak podziwiam Audi za tak ryzykowne posuniecie jakim jest A2. Moim zdaniem porównanie z A klasą to lekka przesada, (A2 to raczej segment B, a klasa A to chyba bardziej C....przynajmniej patrząc po wymiarach) chociaż Brabusowi chyba bardziej chodziło o to, że te auta są najmniejszymi w swoich ofertach. Silnik od VW to dobry wybór, jednak....cena....jest piekielnie duża ...za podstawę z 1.4 TDi zapłącimy jakieś 80 tys, o ile sie nie myle....za większą klasę A z mocniejszym silnikiem i podobnym wyposażeniem nawet trochę mniej [/url]

Cytat Zamieszczone przez colin4
    U mnie w miechu jest taki jeden w centrum.
    Prawie z garażu nie wyjeżdża.
    Czyżby właściciel się wstydził?
    Właściciel/elka po prostu nie chce wyjechać nim z garażu żeby go nie porysować lub żeby ktoś go nie porysował...a to przecież auto do miasta :P :P

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Dla mnie nie podoba sie to autko ??: Wiem, że technologie uzyte do produkcji są nowoczesne (aluminium), ale ta cena jest conajmniej nie na miejscu. Dobrze, że juz skończyli produkcję, to byl niewypal marki Audi :/ Teraz jest to na prawdę rzadkie auto, mogę Wam zapodać fotki w moim stylu (zlapałem go w NO)
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

A ja go uwielbiam! juz kiedys w temacie o zamknieciu produkcji pisalem ,ze jest chyba najfajniejszym malym autkiem, widzialem go wiele razy i jestem nim zauroczony! Samochod zabila wysoka cena spowodowana zaawansowana technika i aluminowym nadwoziem... Szkoda Jesli kiedys mialbym odpowiednie srodki finanswe, to chetnie bym sobie taki sprawil ;D

Domyślnie

Jest to bardzo ciekawe auto lecz nie tanie.Przedewszystkim płaci sie w nim za marke i prestiż.Wyglad ma oryginalny choc nie mozna powiedziec o nim ze jest brzydki.Silnik 1,4 Diesel jest chyba z tych dwóch lepszy.Osiągi nie są jakies oszałamiające ale calkiem calkiem mozna go rozpedzic.Tylko jego minusem jest trudna i kosztowna technologia napraw blacharskich.

Domyślnie

Auto technologicznie jest bardzo zaawansowane. Dobra jakość wykończenia i żwawe silniki. Jednak jest bardzo drogie w eksploatacji (spalanie małe, ale drogie części) i mała funkcjonalność sprawia, że auto jest praktycznie nie opłacalne. Lepiej kupić za taką samą cenę auto klasy średniej mniej ekskluzywnej marki (np. Honda Accord) z tego samego rocznika, o podobnej mocy silnika i podobnym wykończeniu. Lepiej na tym wyjdziesz.

Uprawnienia umieszczania postów