Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Auto klasy wyższej.

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie Auto klasy wyższej.

Witam,wspólnik nareszcie jest wstanie spełnić swoje motoryzacyjne marzenie,a takowym bylo(jest) auto klasy premium
    w gre wchodza klasyczne sedany od wielkiej trojcy.
    Budzet 200k+ z mozliwoscia podciagniecia wgore jak cos bardzo sie spodoba.
    Pierwsza mysl Bmw3 a potem A4 i Cklasse.Wizualnie najbardziej przypadl mu do gust Merc naprawde fajne zgrabne auto mialem ostatnio okazje przyjrzeć sie wersji 200 kompresor i niezle to idzie jak na 184ps jak disel mocny z samego dolu.
    W zwiazku z nizaduzymi przebiegami(15-20k)pod uwage bierzemy tylko benzyny najlepiej doladowane(innych prawie niema)
    Co byscie z tej trojki polecili jaki motor najlepiej brac(jakis super mocny nie musi byc poprzednie-aktualne auto to Passek 1.8TsI 160ps chodzi wiec o to zeby zachowac przynajmniej aktualne osiagi)
    Od Merca troche odstrasza taka opinia ze sie bardzo sypie nawet jak na obecne standarty ale moze bardziej chodzi tu o nowe disle ktore nie maja za dobrej opini nie wiem wiec sie Was pytam.
    A4 bedzie chyba najlepiej wykonczone i ogolnie nr 1 jesli chodzi o jakosc.No i nowa 3 o ktorej mozna by wiele napisac,auto szyte na miare.
    Tak wiec chodzi mi o Wasze opinie podpowiedzi co warto brac jakich motorow sie wystrzegac itd,itp.

Awatar maxior
    Auto
    2x Range Rover Classic V8 + jakies zwykle

Domyślnie

Kurcze, juz nieraz konfigurowalem sobie za troche powyzej 200k nowa 328i z M-Pakietem, wyglada ona kapitalnie, dolozyc automat i pare niezbednych opcji i fura marzenie. Nie wiem czy kumpel jest gadzeciarzem, ale przy takich osiagach i prowadzeniu kamera cofania, wlasciwie jej bak chyba nie jest najwazniejsza? ;D

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

C200 nie ma kompresora tylko turbo tak jak pozostale wersje. Za 200 000 da sie zlozyc niezle auto przy rabacie 20%. 328i spokojnie . przekroczy 200 i na rabat nie ma co liczyc. Ja bym wziął nowe Infiniti G, S60 T6 z malym nagieciem budzetu lub nowego Lexa IS250 jesli osiagi wystarcza. Ale jeśli musi być premium to wiadomo, że tylko Niemcy się liczą, więc może VW CC 3.6?

Auto
    Golfik

Domyślnie

Mój ojciec jeździ A4 i bardzo sobie chwali. Co prawda używa Diesla, ale poważnie rozważał 2.0TFSI. Wydaje mi się, że ten silnik (211 KM) plus napęd Quattro to naprawdę dobre połączenie. Stylistyka auta zdążyła się opatrzeć, ale wygląda całkiem estetycznie. Za 200k będzie już miał "prawie wszystko" Wady to przeciętna ilość miejsca z tyłu, ale nie każdego to obchodzi.

Awatar maxior
    Auto
    2x Range Rover Classic V8 + jakies zwykle

Domyślnie

A tak, zapomnialem, ze niedlugo wchodzi Infiniti Q50, dysponujac taka gotowka (czy tam zdolnoscia kredytowa) chyba, a raczej na pewno bym poszedl w te strone. Za 200 tysiecy juz bedzie pewnie jakas porzadna i konkretnie dopasiona benzyna

Auto
    Porsche Cayenne

Domyślnie

Musi byc nowe?
    Za dwie stowy bedzie juz bardzo grube swieze A6 C7 3.0 TFSI, tylko roczne-dwuletnie.

Niby to sa premium auta, ale małe, zaden luksus w takiej ciasnej C-klasie albo A4.

Za okolo 200 kpln sa tez XF bez przebiegu z malym dieslem 2.2
    .

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Ciasnej? Chyba z tyłu. A co to za luksus wozić z tyłu mniej powietrza niż Skodzie Superb? Przecież to ma być auto dla 2 osób. Sorry, ale według mnie idiotyzmem jest przebieranie w używkach mając 200+ PLN do wydania.

Awatar vako
    Auto
    z turbo, bo daje ludziom nadzieję;)

Domyślnie

Gdybym szukał auta za takie pieniądze to stawiam na BMW 3, konkretnie wersje 328i .Lub jeśli może być to model dwudrzwiowy to nowe BMW 4, będzie w 4 kwartale tego roku. Testy F30 są na AG.

Tu masz przykład (bez rabatu):

http://otomoto.pl/bmw-328-bmw-328i-l...C29027018.html

Diesla BMW bym się nie obawiał, w przypadku BMW dokupujesz pakiet serwisowy inclusive ultimate i masz spokój z nieprzewidzianymi awariami i wszelkimi kosztami serwisów. W wersji podstawowej 5 lat i 100tysięcy km. Dopłata jest coś około 8 tysięcy jak dobrze pamiętam.

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale Mercedes i AUDI za chwilę (2014) wypuszczą nowe modele. W przypadku BMW masz nowy model od 2012 roku. Ich cykl wygląda tak, że 3 lata po premierze masz FL, a po następnych 3 nowy model. Mój głos na BMW

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Zdecydowanie wziął bym jakieś 328i, ewentualnie CLA. Merc C-klasa jest ok, ale już niedługo będzie nowy model. Audi A4 to moim zdaniem totalny szarak, taki Passacik.
    Tak, wiem, że na początku pisałeś, że tylko wielka trójca wchodzi w grę, ale może Lancia Thema 3.6 V6?

Auto
    Golfik

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez vako Zobacz posta

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale Mercedes i AUDI za chwilę (2014) wypuszczą nowe modele. W przypadku BMW masz nowy model od 2012 roku. Ich cykl wygląda tak, że 3 lata po premierze masz FL, a po następnych 3 nowy model. Mój głos na BMW
    Dla mnie faktycznie miałoby to pewne znaczenie, jak już kupować nowe auto to żeby przez jakiś czas świeże zostało.

W zasadzie za 200k można już dostać pewnie A6/klasę E/BMW 5, tyle że relatywnie "słabo" wyposażone i z podstawowymi silnikami. Jest to jakaś opcja jeśli ktoś lubi dużo miejsca tudzież duże samochody.

W używki bym się nie bawił. Cała przyjemność w zabawie konfiguratorem by przepadła

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów