Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Auto klasy wyższej.

Auto
    Porsche Cayenne

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez maciek-m Zobacz posta
    Ciasnej? Chyba z tyłu. A co to za luksus wozić z tyłu mniej powietrza niż Skodzie Superb? Przecież to ma być auto dla 2 osób. Sorry, ale według mnie idiotyzmem jest przebieranie w używkach mając 200+ PLN do wydania.
    Nie widze w tym nic idiotycznego, mowie o autach z niewielkimi przebiegami, ktore juz stracily wartosc 30-40% cen katalogowych. Dla mnie ma to sens, a C7 jest poprostu piekna.

Ciasnej, ciasnej... Co Cie tak dziwi C-klasa taka wlasnie jest, podobnie A4.
    .

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

A4 nie jest juz takie ciasne, rozmiarami praktycznie dogonilo Passata.

Auto
    Audi A7, VW Touran

Domyślnie

Majac 200k do wydania... Pogratulowac! Ja zastanowilbym sie nad MB CLA 250 - z praktycznie pelna opcja spokojnie Twoj wspolnik zmiesci sie w tym budzecie. Passat CC jest fajny ale to jednak klasa nizej. Jaguar tez nie jest zlym kierunkiem... Chociaz zlosliwi twierdza ze to Mondeo w ladniejszym opakowaniu - ja tej argumentacji nie kupuje. A moze troszke inna bajka i nieco naciagajac budzet rozwazy Evoque'a
    Z tym budzetem mozna juz troszke poszalec...
    Powodzenia!

Auto
    -

Domyślnie

Poleciłbym Lexusa IS250 / 300h, ale zapewne odpadnie "dla zasady"... A szkoda

Auto
    Porsche Cayenne

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez misiek.gosu Zobacz posta
    Poleciłbym Lexusa IS250 / 300h, ale zapewne odpadnie "dla zasady"... A szkoda
    Fajny jest nowy IS, jeszcze nie widzialem na zywo, ale zdjecia i filmy bardzo obiecujace.
    IS250 w F-Sport jest za niecale 205 tysiecy, 20 tysiecy taniej niz 300h, niby oszczedniej, ale kiedy sie te 20 tysiecy zwroci, a poza tym 2 cylindry mniej...

Fajna alternatywa, ale jak piszesz pewnie odpadnie.

Niemniej jednak tez samochod nieduzy.
    .

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

Dzieki za odpowiedzi pod uwage brane jest auto tylko nowe i wiekszosc z Was wymienia 328i no i w tej chwili to glowny faworyt.
    A wie ktos moze jak sprawuje sie ten motor pod katem awaryjnosci wychodza jakies kwiatki?

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez TCE Zobacz posta
    Ciasnej, ciasnej... Co Cie tak dziwi C-klasa taka wlasnie jest
    Chyba masz 3 metry wzrostu. Gdzie Ci tam z przodu ciasno...

Znajomy ma jedna z pierwszych 328i i poki co nic sie nie dzieje, a zadowolenie po przesiadce z E60 520d po lifcie pelne.

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Widzialem nowego IS 300h na zywo i az takiego zachwytu nie wzbudzil we mnie jak na filmikach. Moze potrzeba troche czasu, zeby sie oswoic...?! Jest troche zbyt wyzywajacy.
    Ja tez bralbym 328i w automacie, z navi, fotelami sportowymi, itp. Tyle, ze do 200k zl ciezko bedzie ja doposazyc fajnie. Awaryjnosc silnika to jedno, a jestem ciekaw jak z awaryjnoscia innych podzespolow, jesli tak jak w X3 to chyba bym poczekal na facelifta albo bral inne autko
    Audi A4 jest poprawne, ale nic wiecej raczej. Jezdzi sie dobrze, wygodnie, jakosciowo tez ok, ale nie robi juz takiego szalu, w koncu troche jest na rynku.
    Lotnik1976, tez mi sie podoba Evoque (miejsca chyba troche mniej niz w A4), ale swojego czasu czekalo sie ponad 6 miesiecy na nowego, wiec mogloby to zrazic do kupna tak jak mnie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów