Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 9 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81

Wątek: 2013 BMW serii 4

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie 2013 BMW serii 4

Już ostateczna wersja produkcyjna serii 4 Coupe. Pokazana zostanie we Frankfurcie, a już we wrześniu pojawić się ma w sprzedaży.
    Początkowo oferowany będzie z trzema turbodoładowanymi silnikami. Będzie również wybór między napędem na tylną oś, a na cztery koła. Będzie 5 rodzajów wykończenia: SE, Sport, Modern, Luxury i M Sport.
    Seria 4 powstała na tej samej platformie co "trójka", ale jednak się od niego różni czymś więcej niż tylko mniejszą o jedną parę drzwi. Od trójki jest szerszy i niższy, zawieszenie obniżono o 10mm. Mierzy 4638mm długości, 1825mm szerokości, 1362mm wysokości. Rozstaw osi wynosi 2810mm.
    Podstawa 420d waży 1450kg czyli o 30kg więcej niż starsza wersja 320d. Seria 4 ma najniższy środek ciężkości spośród wszystkich modeli BMW oferowany aktualnie przez producenta.
    Jak wspomniałem oferowany będzie narazie z trzema silnika: 181-konny turbodiesel 420d, 242-konny benzyniak 2-litrowy 428i oraz 3-litrowy sześciocylindrowy silnik benzynowy o mocy 302 KM 435i. Później dojdzie 420i benzyniak o mocy 181 KM, 430d diesel generujący 254 KM i 309-konny diesel 435d.
    435d będzie jako jedyny dostępny wyłącznie z xDrive. Reszta wersji będzie to miała w opcji od listopada.
    BMW twierdzi, że seria 4 to jeden z najbardziej sportowych samochodów w ofercie. Sprężyny, amortyzatory, kąt pochylenia kół, osi i odpowiednio wszystko dostrojone w celu jak najlepszego prowadzenia. Rozkład masy też jest równy 50/50.
    Pod koniec przyszłego roku wejdzie M4 z 3-litrowy podwójnie doładowanym silnikiem dostarczającym ok. 440 KM.

(c) autocar
    Ostatnio edytowane przez Szakal ; 14-06-2013 o 18:42

Auto
    Mondeo MK3

Domyślnie

Koncept wyglądał zdecydowanie lepiej. Prezentowana 4-ka to dla mnie nic innego jak pozbawiona jednej pary drzwi seria 3 po drobnym liftingu.

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

A czego Ty oczekiwałeś po Trójce Coupe z inną nazwą?

Auto
    Mondeo MK3

Domyślnie

Coupe powinno być bardziej atrakcyjne. Teraz ani to bardzo atrakcyjne, ani funkcjonalne. Lepszy wygląd pewnie zostawili dla mocniejszych wersji.

Domyślnie

Koncept wyglądał identycznie, tyle tylko, że miał agresywnie stylizowane zderzaki, koncepcyjne klamki i inne lusterka. Tak pewnie będzie wyglądała M4.

A wracając do seryjnej "czwórki" - dla mnie R E W E L A C J A. Moim zdaniem najładniejsze coupe na bazie "trójki" ze wszystkich generacji. Naprawdę fantastyczna i zgrabna linia, czekam na spotkanie na żywo.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Poprzednik wyjątkowo mi się nie podobał, jedynie M-ka wyglądała jak należy. Tutaj nie mogę powiedzieć złego słowa Bardzo podoba mi się kształt przedniego zderzaka w zwykłej wersji. Natomiast M-pakiet wygląda tak beznadziejnie szablonowo, że w życiu bym go nie zamówił. Oby M4 nie szło w tę stronę...
    No replacement for displacement

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

M pakiet - strasznie powtarzalny, niedobre, bo ten schemat już się dawno opatrzył. Ogólnie gdybym zamawiał BMW to na pewno bez M pakietu, nie ważne o którym modelu mowa.
    Cała reszta - jestem zachwycony. Wygląda naprawdę świetnie. Nieskopane proporcje, bardzo elegancki, w miarę klasyczny design. Nie szokuje, ale urzeka pięknem. bardzo dobry projekt! Oby zdobył ogromną popularność!

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

BMW 4 Sport Line:

BMW 4 Luxury Line:

Więcej zdjęć i informacji:

http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=853135

Awatar Luca
    Auto
    3... Anthrazit Alcantara

Domyślnie

Fajna fura - no i ten ultra krótki przedni zwis - to jest to !!! Prowadzenie zapewne pierwsza klasa !!!
    Ostatnio edytowane przez Luca ; 14-06-2013 o 20:53 Powód: błąd się zakradł

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Trzeba bedzie poczekac na spotkanie na zywo. Na zdjeciach wyglada dobrze, poprawnie ale 4 liter nie urywa. Ogolnie nie ma sie do czego dosadzic poza ta cipka imitujaca wylot za przednim nadkolem. Koniec koncow za takie 330d to bym sie nie obraził.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów