Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 78

Wątek: auto dla studenta

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez doman57 Zobacz posta
    @micrus wybacz ale ten ranking parszywej 20-tki smierdzi mi na kilometr . Kolega posiada Mazde 6 od nowosci z 05', jest zadowolony z niej bardzo i świetnie mu sie sprawuje ( a to wybredny gosc, ma e klase'10, glk'12 i clk'09), moj ojciec posiada tourana '09, sporo nim jezdzilem i mam jak najlepsze odczucia, 140 tys. km i nic sie w nim nie stało, wiec wybacz ale ten ranking mozna miedzy bajki wlozyc Panowie co myslicie o tym Seacie Altea, jakiś uzytkownik? przypomne: francuskie totalnie odpadają, tylko beznyna, zalezy mi na przerobce na lpg i taniej podrozy
    Z tego rankingu wynika mniej więcej tyle, że kupując Mazdę 6 diesla możesz brzydko wdepnąć. Masz kolegę, który ma kasę i nie oszczędza na serwisie, zalewa wyłącznie najlepsze oleje i ma od nowości? To czemu miało by się psuć? Ale jak ktoś sprzedaje auto za 20 000 to w pewnym momencie zaczyna coś oszczędzać, kupować gorszy olej, filtra nie zmieni itd. Po kilku latach się to zemści na kolejnym użytkowniku.

Ale bardzo słusznie robisz, że wybierasz benzynę. W tym budżecie zrobiłbym tak samo. Tylko popełniasz czesty błąd nastawiając się na niski przebieg. Lepiej kupić coś z wiekszym ale w dobrym stanie. Do kupienia są samochody z polskiego salonu z przebiegiem po 250 000+ km ale robionym przez jednego właściciela i z pełnym serwisem. Przynajmniej wiesz co kupujesz. Samochód wyjeżdżając z fabryki jest przygotowany żeby zrobić naprawdę duży przebieg i w najlepszych silnikach przy prawidłowym serwisie 400 000 km, a nawet więcej bez istotych awarii jest zupełnie realne. To właściciele po drodze wykańczają stopniowo auto, zmniejszając przebieg możliwy do osiągnięcia. Więc lepiej kupić zadbane z przelotem ponad 200 000 niż zaniedbane z przebiegiem 130 000 km. Każdy kto ma pojecie w temacie powie Ci, że liczy się stan, nie przebieg.

Domyślnie

Słuchaj to nie jest tak ze 20 tys i basta, jesli znajdzie sie cos fajnego, najchetniej jednak z mnijeszym przebiegiem, kolega mi go sprawdzi po vin-ie to mozna do ceny dolozyc, spieszyc sie nie spieszy, bede szukal az znajde cos na prawde godnego uwagi, czasami mozna trafic niezle furke, niewiele uzywana za rozsadna kase...

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Jak możesz nagiąć budżet do ok. 25 tys. zł to spokojnie Octavię II 1.6 z początku produkcji znajdziesz. Sprawdź dokładnie tylne zawieszenie - wielowachacz nie lubi dziurawych i kiepskich dróg

Domyślnie

mi sie za bardzo nie spieszy, i tak cale wakacje siedze na chacie i bede korzystal z samochodow rodzicow, myslicie ze lepiej kupic auto na jesieni? moze po sezonie na wyjazdy ludzie beda schodzic z ceny

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Lepiej przeglądać cały czas. Równie dobrze ktoś może sprzedawać teraz, bo na wakacyjny wyjazd kupił sobie nowsze auto.

Auto
    Porsche Cayenne

Domyślnie

Za 20 kupisz jeszcze calkiem zdrowa Civic VII, albo naprawde fajne Grande Punto.

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

Kumpel sprzedaje OII 1.6 MPI 2007r krajowa super stan.Wyjsciowo 33kzl.

Auto
    Renault Clio RS 3

Domyślnie

Ja ze swojej strony polece FF II, 1.6 115KM. Fajny całkiem wygodny i ekonomiczny samochód.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Trochę zatrważające jest to, jak głęboko sięga "leń" u niektórych. Napisanie słów "Octavia" albo "Ford Focus" to zbyt męczące i czasochłonne zadanie.

Domyślnie

Grande Punto zbyt małe, właśnie Octavia i Focus to najbardziej interesujące propozycje Z Focusem 1.6 z którego roku miałeś do czynienia Paweł76?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów