Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 8 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 75

Wątek: Durne posty...

Domyślnie Durne posty...

Ostatnio zauważyłem, że w dziale "Co wybrać?"coraz więcej jest debilnych postów. Najbardziej mnie boli jak tego typu posty pojawiają się w porównaniach w których ktoś prosi o rady jakie auto kupić. Włączają się tam osoby, które nie mają pojęcia na temat danych aut, a co gorsza wogóle nie wiedzą co piszą. Straszny burdel się w tym dziale robi. Chciałbym więc zaalarmować i mam nadzieję, że nie pozostanie to bez odzewu. Liczę na to, że moderatorzy zwiększą kontrolę postów w tymże dziale.

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

chyba najlatwiej jest kliknac w zglos do moderatora...wtedy moderator ma ulatwione zadanie i raczej zajmie sie danym postem.

There's more to liv
    ing than only surviving

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ilovebmw
    chyba najlatwiej jest kliknac w zglos do moderatora...wtedy moderator ma ulatwione zadanie i raczej zajmie sie danym postem.
    Tak, ale za dużo zgłoszeń by trzeba było wysłać, więc wolałem zmotywować topiciem

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Nie tylko Posty, ale i Tematy w tym Dziale zaczynają być wyjątkowo durne. Żadko tam zaglądam, ale jak juz zajże to mnie krew zalewa. Jak można porównywać skrajnie różne samochody....z dopiskiem "co byście wybrali". Widze że kolega jasieksam czy jakmu tam podłapał temat i sobie równo ze wszystkich jaja robi zakładając coraz to dziwniejsze tematy.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Tematy to tam jeszcze neich mu bedą,same odzwierceiedlają jego wiedze motoryzacyna,tyle krew mnie zalewa jak robi te same tematy w 3 działach.

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Widzę nyczu88, że znasz zasady poprawnego pisania na forum :lol:, i się tak nie denerwój bo Twój brat będzie miał dużo sprzątania przed PC jak Cię za mocno ta krew zaleje... .
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Nie chce byc jakis wredny, ani nie chce tu specjalnie z kogos robic spamera czy cos, ale co do tych durnych postow, to mam jednego delikwenta, ktory w moich oczach jest zawodowym spamerem i jestem ciekaw, dlaczego jeszcze nie dostal upomnienia za takie "dlugie i inteligentne" posty: http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=4387 A dokladnie chodzi o wojtekwielkiew: "Ładna furka i kolor ciekawy"... :damn:

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Takich durnych postow jest cała masa. Głownie przez nowych userow ktorzy pojawili sie po nowym roku. Od tego momentu forum spadło na psy. Poziom zdechł. Ludzie zkładja mase głupich tematow typu: mam 15 lat, ktore auto jest lepsze: opel vectra 99 czy audi a4 96. Jaby byli potencjalnymi nabywacami a nie siedzieli ani razu za kołkiem bo prawko bede mieli za 3 lata. Do tego cała mas spamerskich postw naszpikowanych wołami i bezsensem. Zygac sie chce. Do tego moderatorow jest duza a robia w tej sprawie całe nic. Chyba ze to im nie przeszkadza. Czuje czasem obrzydzenie do tego forum jak patrze co sie tu ostatnio dzieje.

Domyślnie

Mam takie same wrażenie co Robak. Wcześniej z przyjemnością się tu pisało. Dziś każdy wartościowy post ginie w gąszczu żałosnych i niechlujnych wypowiedzi.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Napisałem wczesniejszy, dałem wyslij wchodze na strone z tematami i co widze:
    Cytat Zamieszczone przez wookasch
    a mi sie podoba wersja cabrio.. fajnie że zdecydowali sie na produkcje takiej wersji...
    O pace carze mercedesa
    No ku*** je*** mac, rece opadaja. Ludzie przestali pracowac swoimi szarymi komorkami. :neutral:

Uprawnienia umieszczania postów