Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Wątek: Peugeot 508 2.0 HDi 160 Allure

Domyślnie Peugeot 508 2.0 HDi 160 Allure

Peugeot 508 2.0 HDi 160 Allure - W cieniu

"Na pytanie o wymienienie trzech modeli klasy średniej, najczęściej padają nazwy Avensis, Mondeo i Passat. Nie się co dziwić, wszak to liderzy segmentu - auta dopracowywane od lat i godne zaufania. Warto jednak zwrócić uwagę na samochody spoza czołówki, przykładowo na Peugeota 508" - Grzegorz Skarbek

Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 24-06-2013 o 13:05

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

W tej konfiguracji - kolor karoserii/wnętrze/felgi + kombi wyglądałby obłędnie Fajne auto robiące świetne wrażenie.

Co do silnika, tata ma wcześniejszą wersję 136 KM w S40-tce. Stosunek dynamika/spalanie jest po prostu bezbłędny
    No replacement for displacement

Auto
    2003 Mitsubishi Carisma 1.9 DID Comfort / 2003 Mazda 6 1.8

Domyślnie

Drugie zdanie "Nie się co dziwić" , zabrakło ''ma'' chyba

Co do 508... hmm... Wnętrze wg mnie pod względem jakości lepsze od Passata, a już na pewno od Avensis. Dużym plusem są też niedostępne u konkurencji opcje wyposażenia HUD oraz klima 4-ro strefowa. Normalnie dziwi mnie dlaczego tak mało tych aut widać na drogach... To jest jedna z lepszych ofert w klasie.

Awatar okol
    Auto
    mjenki i konfotofy

Domyślnie

Nie AŻ tak malo - zaczynam widywac coraz wiecej 508-mek. A wnetrze pod wzgledem jakosci i designu (pomijajac schowki) jest po prostu swietne... natomiast Avensisa nie ma co tu wtykac, bo on to nawet Golfowi ustepuje pod tym wzgledem.

PS. Swietna konfiguracja testowa, pieknie w tym kolorze wyglada. Ale chyba najbardziej powala Allure+biala perla... loj.

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

Od razu uprzedzam - nie jestem fanatykiem golfa, ale miałem okazję już kilka razy w nim posiedzieć, więc pisanie w stylu:

Cytat Zamieszczone przez okol Zobacz posta
    natomiast Avensisa nie ma co tu wtykac, bo on to nawet Golfowi ustepuje pod tym wzgledem.
    jest co najmniej dziwne. Prawda jest taka, że "nawet golf" wnętrzem bije większość z aut tej klasy (nie licząc premium). Wystarczy przyrównać do Aurisa co brzmi o wiele rozsądniej i też będzie prawdą.

A sam Peugeot naprawdę dobry, ciężko znaleźć jakieś duże minusy.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wojas Zobacz posta
    Drugie zdanie "Nie się co dziwić" , zabrakło ''ma'' chyba
    Dzięki, zjadło mi się.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez seguar Zobacz posta
    Prawda jest taka, że "nawet golf" wnętrzem bije większość z aut tej klasy (nie licząc premium). Wystarczy przyrównać do Aurisa co brzmi o wiele rozsądniej i też będzie prawdą.
    Pamiętaj, że Golf jest autem o klasę niżej

A sam Peugeot naprawdę dobry, ciężko znaleźć jakieś duże minusy.
    Minusem i czynnikiem hamującym sprzedaż jest niestety obiegowa opinia o autach francuskich...
    No replacement for displacement

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

A one wcale nie są drogie w eksploatacji patrząc na dłuższą metę

508 to naprawdę fajny kawał samochodu. Nie miałem okazji nigdy pojeździć ale stylistyka (szczególnie wnętrza) bardzo do mnie przemawia. Na początku "kariery" wydawał się trochę kosmiczny, teraz po upływie czasu bardzo mi się podoba. Ale Polak tak jak mówicie za te pieniądze weźmie gorzej wyposażonego Passata lub Avensis. Nawet testowy egzemplarz z mocnym dieslem, skórą i wszystkimi innymi możliwymi bajerami wyceniony sensownie - 122 k zł do tego pewnie można by coś z tej ceny uszczknąć w negocjacjach ze sprzedawcą. Podobna Insignia, Passat czy Avensis będą około 10-20tys droższe. Gdybym dysponował taką kwota na auto z segmentu D na pewno Pug byłby jednym z pierwszych wyborów na liście.

Domyślnie

W tym momencie rabaty dla firm lub specjalnych grup zawodowych sięgają nawet 25 tys. zł.

Awatar okol
    Auto
    mjenki i konfotofy

Domyślnie

Od razu uprzedzam - nie jestem fanatykiem golfa, ale miałem okazję już kilka razy w nim posiedzieć, więc pisanie w stylu:
    jest co najmniej dziwne. Prawda jest taka, że "nawet golf" wnętrzem bije większość z aut tej klasy (nie licząc premium). Wystarczy przyrównać do Aurisa co brzmi o wiele rozsądniej i też będzie prawdą.
    Coz moge powiedziec - masz racje. "nawet" mialo podkreslic bide we wnetrzu Avensisa.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów