Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Wątek: Peugeot 508 2.0 HDi 160 Allure

Awatar Luca
    Auto
    3... Anthrazit Alcantara

Domyślnie

Bilansując wszystkie Zalety i Wady - muszę stwierdzić, że to auto ma zdecydowanie więcej Zalet - przede wszystkim zewnętrzny design, piękne wnętrze (z pięknymi zegarami) i w tej wersji zdecydowanie nie mniej piękny silnik - jednym słowem porządna limuzyna mająca to coś, dla kogoś kto jest otwarty na współczesną technikę motoryzacyjną i nie przejmuje się stereotypami...

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Ciężko się zgodzić ze stwierdzeniem, że 508 jest niedoceniany na ryku, w zeszłym roku po Passacie i Insigni to był najlepiej sprzedający się samochód tej klasy(nie liczę premium) w Europie, skoro jest w TOP3 to chyba jest jednym z liderów segmentu?
    A, że w Polsce się nie sprzedaje no cóż, wiadomo komu to zawdzięczamy.

Auto
    Peugeot 508/ VW Passat

Domyślnie

Swietny samochod, coraz bardziej mi sie podoba. A juz w wersji z jasna skora po prostu rewelacja.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Jest parę językowych niedoróbek w tekście, ale czytało się mimo to bardzo przyjemnie. Bo i samochód przyjemny Faktycznie, w tej konfiguracji wygląda bardzo smakowicie, jest też dobrze wyposażony jak na taką kwotę, a silnik optymalny, chociaż mnie by kusił bardzo ten 2.2 Hdi (komfort pewnie lepszy ze względu na bardziej zaawansowane zawieszenie). W automacie i kombiaku - niemal idealny długodystansowiec. Temu jednak też niewiele brakuje, ponad 1200km zasięgu na trasie mówi samo za siebie.

Autor nie myli się mówiąc, że wybór jest bardzo bardzo trudny w tej klasie. Passat wygląda naprawdę nieźle, ale chyba bym się nie skusił. Insignia - jeszcze lepiej, ale jest przyciężkawa i lifting tego pewnie nie zmieni. Avensis wyładniał, ale to nie moja bajka, a diesle nie są najlepsze. Świetna jest Mazda 6, kuszący też "kuzyn" - Citroen C5, który może mieć te same silniki, a do tego jeszcze hydro. Oj, twardy orzech do zgryzienia

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Nowe C5 ma hydro?
    No replacement for displacement

Awatar Pink
    Auto

Domyślnie

Nie nazwałbym go nowym - ma już 5 lat Ale tak - ma hydro. Choć są i wersje bez.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

No właśnie przez to, że są wersje bez zacząłem się zastanawiać czy Citroen nie porzucił tego rozwiązania. No i DS5 nie ma ;(

Awatar Pink
    Auto

Domyślnie

To prawda - DS5 nie ma, ogromna szkoda zresztą. Ale wciąż, na szczęście, jest to znak rozpoznawczy C5.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Gdzieś słyszałem, że Citroen planuje jakieś modyfikacje zawieszenia DS5, więc jest jeszcze nadzieja na horyzoncie...

Awatar okol
    Auto
    mjenki i konfotofy

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dżony Zobacz posta
    Ciężko się zgodzić ze stwierdzeniem, że 508 jest niedoceniany na ryku, w zeszłym roku po Passacie i Insigni to był najlepiej sprzedający się samochód tej klasy(nie liczę premium) w Europie, skoro jest w TOP3 to chyba jest jednym z liderów segmentu?
    A, że w Polsce się nie sprzedaje no cóż, wiadomo komu to zawdzięczamy.
    zydom?

Jak sie sypie to sie ludzie zastanawiaja mocno nad zakupem - proste. (i tak, mam francuza)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów