Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Wątek: Peugeot 508 2.0 HDi 160 Allure

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Chyba przyznasz, że jak biorąc pod uwagę popularność francuskich aut na naszym kontynencie w Polsce sprzedaje się ich nieproporcjonalnie mało?
    BTW: Zgodnie z zasadami języka polskiego, w którym nazwy narodowości zapisywane są dużą literą, a nazwy wyznawców poszczególnych religii - małą, członków narodu żydowskiego, niezależnie od ich wyznania, nazywa się Żydami, natomiast wyznawców judaizmu – żydami[6].
    Istnieją zatem Żydzi niebędący żydami ze względów religijnych. Sytuacja odwrotna nie zachodzi nigdy, gdyż przyjęcie i praktykowanie judaizmu czyni każdego pełnoprawnym członkiem społeczności żydowskiej[7], zatem każdy żyd jest z definicji Żydem.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Bo jesteśmy narodem stereotypiarzy, bezwarunkowo zakochanym w niemieckiej motoryzacji.
    No replacement for displacement

Awatar okol
    Auto
    mjenki i konfotofy

Domyślnie

Dzony, nie wiem czy przyznam bo sie nigdy tym glebiej nie interesowalem i statystyk jakos szczegolnie pilnie nie analizowalem. Wiem tylko, ze np. na angielskich forach widuje sie dokladnie ten sam "stereotyp" + utyskiwania na szybka utrate wartosci. A za wyklad dziekuje

Abaddon, ale ja kocham mojego francuza, ktory nie jest wcale niemcem.
    Jest ladny, miekki, wygodny, materialy sa super... tylko sie sypie jak szalony
    Gdyby nie ten fakt to nigdy przenigdy nie pomyslalbym o innej marce.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Pińcet łosiem w porównaniu do niemców ma bardzo ubogą ofertę benzyniaków - oprócz thp 155KM jest tylko 1.6 120KM, tylko jako sedan i tylko ze skrzynią zautomatyzowaną. Insignia ma 1.8, 1.4T, 1.6T, 2.0T w dwóch wersjach mocy i 2.8 V6T w dwóch wersjach mocy, mogli chociaż 1.6 200KM dorzucić z RCZ

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Nie mają odpowiedniej skrzyni, która ogarnęłaby mocniejszą wersję 1.6. Piszę oczywiście o automacie, bo to auto o automat się prosi. Kumpel ma 508 z testowanym motorem i z automatem i jak już pisałem kiedyś- dobre połączenie i mocy w sam raz do normalnej jazdy. Najważniejsze, że nie klekocze jak TDI, ale tak jakby "warczy" ten silnik dziwnie- trzeba się przyzwyczaić. Chociaż ja i tak byłbym zainteresowany benzyną 200+ KM, a takiej tu nie ma i masz rację, że przydałoby się coś mocniejszego szczególnie, że Peugeot jak Mercedes z S Klasą i Maybachem ściemnia, że 508 zastępuje też 607. Jeśli chodzi o wnętrze to według mnie najlepsze w klasie, tak jak w nowym 308. Zresztą... Nasze polskie wnętrze.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez okol Zobacz posta
    \
    Abaddon, ale ja kocham mojego francuza, ktory nie jest wcale niemcem.
    Jest ladny, miekki, wygodny, materialy sa super... tylko sie sypie jak szalony
    Gdyby nie ten fakt to nigdy przenigdy nie pomyslalbym o innej marce.
    Tak samo mój kolega. Ma 406 i powiem jedno - boskie zawieszenie

Cytat Zamieszczone przez maciek-m Zobacz posta
    [...] Peugeot jak Mercedes z S Klasą i Maybachem ściemnia, że 508 zastępuje też 607.
    Dobre wzorce
    No replacement for displacement

Auto
    Lexus

Domyślnie

Tez mi sie 508 podoba.I rozpedza sie z ledwo 163konmi do...238km/h!!!Tak przynajmniej pisza na Francuskie.pl gdzie ten sam model z testu(te same tablice)rozpedzono do tej wlasnie predkosci.Wg.GPS.
    Zadziwiajace

Auto
    Corolla E12, mazda 323f bj, Mazda 6 GJ 2012

Domyślnie

A mnie się ten samochód stylistycznie wogóle nie podoba na zewnątrz i w środku, o reszcie sie nie wypowiadam.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez SEN Zobacz posta
    rozpedza sie z ledwo 163konmi do...238km/h!!!
    A ja bym się nie zdziwił gdyby testówka była czipowana, nikt jej na hamownie nie ciąga przecież

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez coo84 Zobacz posta
    Pińcet łosiem w porównaniu do niemców ma bardzo ubogą ofertę benzyniaków - oprócz thp 155KM jest tylko 1.6 120KM, tylko jako sedan i tylko ze skrzynią zautomatyzowaną. Insignia ma 1.8, 1.4T, 1.6T, 2.0T w dwóch wersjach mocy i 2.8 V6T w dwóch wersjach mocy, mogli chociaż 1.6 200KM dorzucić z RCZ
    Insignia, Passat, Superb.. niemiecka konkurencja oferuje mocniejsze benzyny. Również Honda czy Mazda. Tylko Toyota Avensis, C5 i Subaru Legacy mają do wyboru jedynie stosunkowo przeciętne silniki. Szkoda, bo benzynę czasami kupuje się dla przyjemności z jazdy.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów