Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Pierwsza jazda: VW Golf GTI

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    ale Golfa GTI poszedłby oglądać w ostatniej kolejności. Wcześniej sprawdziłbym np. o wiele ciekawszą Kia Pro_cee'd GT czy Octavie RS albo Focusa ST w kombiaku. VW ma silną konkurencje, ale kult tej marki powoduje, że i tak znajdzie sporo nabywców niezależnie od sytuacji na rynku.
    Każdy człowiek ma prawo się od siebie różnic- ja np. do KIA bym nie poszedł chyba nigdy, Fordów strasznie nie lubie, są brzydkie i nudne, Octavia w RS też mi nie podchodzi- pierwsza Octavia RS była fajna. Konkurencją cenową może byc testowana niedawno Audi A3. Wracając do Golfa- moim zdaniem GTI wcale nie jest taki nudny, zwłaszcza w czerwonym i w tych felgach, które, i tu się zgadzamy- dużo robią. Szkoda, że Toyota nie robi czegoś w stylu Corolli TS z Aurisem- dlatego Golf GTI zwyczajnie nie ma konkurencji. Dla mnie to w tym segmencie usportowionych kompaktów nr 1. A największą jego wadą może byc trwałośc silnika, automatu, może czegoś jeszcze... ale to już temat przy używkach.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Tyle propozycji 'co zamiast' padło a zabrakło mojego zdecydowanego faworyta w klasie hot hatch'y - Megane RS.

Awatar genesis
    Auto
    Tiggy MY 2009

Domyślnie

Chociaż dopłata do DSG to kpina w biały dzień. 8 kawałków.
    Dopłata za dsg jest jak najbardziej uczciwa, nie przesadzaj.
    DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów