Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 68

Wątek: Volkswagen Golf 1.4 TSI 140 KM BlueMotion Highline

Awatar tog_vw
    Auto
    VW Golf VI 1.4 TSI

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez pyra666 Zobacz posta
    tog_vw, nie chodzi tylko o rabaty, ale na pewno pojawią się jakieś lepsze pakiety(jak np 990), promocje typu city line, itp.
    Na pewno, tylko, że myk polega na tym, że taki pakiet 990 nie jest aż tak bardzo kosztowny dla producenta jak zaoferowanie prawie 10 tys. zł rabatu na podstawową wersję samochodu.

Domyślnie

Hmmm..... Jako nowe auto służbowe, w wersji z testu, ale w czerwieni - baaaardzo mi się by widział Jest ładny, reprezentacyjny, wygodny a silnik daje radę.

Auto
    Golfik

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez cichy202 Zobacz posta
    A fotele skórzane mają taki sam zakres regulacji jak te ergoActive (pomijam masaż)?
    Nie wiem. Ale skórzane fotele kosztują chyba koło 8000 PLN. To gdzieś 10% wartości auta, czyli sporo. A skóra i tak ekologiczna, choć pewności nie mam.

Auto
    fajne

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mrzafka Zobacz posta
    Nie wiem. Ale skórzane fotele kosztują chyba koło 8000 PLN. To gdzieś 10% wartości auta, czyli sporo. A skóra i tak ekologiczna, choć pewności nie mam.
    Pytam z ciekawości, bo dziwne że "masaż" mają tańsze a droższe nie. Dodatkowo lipa jeżeli mają mniejszy zakres regulacji.

Auto
    OOOO

Domyślnie

Faith2 tam jest pasek , vw chyba powoli odchodzi od rozrzadu na łancuch, po znanych wszystkim problemach z napinaczami

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Bardzo przyjemny samochodzik aczkolwiek nie tani. W te 7 litrów na setke przy żwawej jeździe nie do końca wierze, ale ogólnie podoba mi się.

Awatar pyra666
    Auto
    VieśWagen

Domyślnie

Pasek paskiem, ale od razu dożywotni? Kogo oni chcą naciągnąć? Jakiś producent z powodzeniem stosuje dożywotnie paski rozrządu?

Awatar tog_vw
    Auto
    VW Golf VI 1.4 TSI

Domyślnie

Pasek paskiem, ale od razu dożywotni? Kogo oni chcą naciągnąć? Jakiś producent z powodzeniem stosuje dożywotnie paski rozrządu?
    Podobno w ostatnich latach nastapił przełom technologiczny w producji pasków rozrzadu.

A na serio. W moim Punto rocznik 1999 trzeba było wymieniać pasek bodajże co 120 tys. km albo co 5 lat. Myślę, że teraz da się wyprodukować paski może nie dożywotnie, ale te 10 lat pewnie bez problemu wytrzymujace.

Auto
    Lexus

Domyślnie

"Agresywna koreanska konkurencja(czyzby autorowi byla sola w oku? )nie za bardzo ma czym powalczyc w rozwazanej klasie mocy..."Czy aby na pewno?Po pierwsze;1.6GDi w Hyundaiu i Kia jest faktycznie wolniejszy ale nie tak znowu wiele.I mam tu na mysli faktyczne osiagi a nie to co koreanczycy wypisuja w tabelach.Juz wersja 1.4 w Ceedzie i I30 jest o 2s szybsza niz podaje fabryka;
    http://www.magazynauto.pl/testy/test...est,nId,950651
    Za to Ceed jest duzo tanszy bo 1.6GDi startuje od 62tys zl czyli tyle co...85konny Golf
    Nastepna sprawa ze ten sam 1.4Tsi w klonie Golfa czyli Octavii okazal sie wolniejszy niz zapowiadane 8.4s;
    http://www.magazynauto.pl/testy/test...est,nId,952516
    czyli wolniejsza od wolnossacej Hondy Civic
    http://www.magazynauto.pl/testy/test...est,nId,937729
    Honda to dygresja.Wracajac do "agresywnych koreanczykow"to maja oni akurat Ceeda GT.Ponad 200koni za 89tys zl i baaardzo bogate wyposazenie.Ile bedzie kosztowal ten Golf z testu doposazony do poziomu Ceeda GT??Akurat mniej wiecej tyle samo a bedzie ponad 60koni slabszy.............
    Ja jednak najbardziej czekam na test nowej Mazdy 3 z 2litrowym wolnossacym silnikiem 120koni.Tylko.Ale 210Nm dostepnych bardzo nisko i 8.9s do setki i zapewne swietna elastycznosc .I dlugowiecznosc.Japonczycy zapowiadaja tez niskie zuzycie paliwa.I raczej nie przesadzaja bo nowa 6tka tez jest o ponad sekunde szybsza niz oficjalnie;
    http://www.autokult.pl/2013/05/17/ma...techniczne/top

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Mercedes.
    19 lat i 350 000 km przebiegu licznikowego(przy czym 202 000 u mnie) na jednym łańcuchu i wciąż nie hałasował.
    Zresztą łańcuchy w MB i BMW były wieczne, to Nissan robił jakieś badziewne, że wytrzymywały tyle co pasek.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów