Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Wątek: Volkswagen Golf 1.4 TSI 140 KM BlueMotion Highline

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Volkswagen Golf 1.4 TSI 140 KM BlueMotion Highline

Volkswagen Golf 1.4 TSI 140 KM BlueMotion Highline - Suma wszystkich strachów

"Dla konkurencji każdy nowy Golf jest jak suma wszystkich strachów - niby od lat niczym nie zaskakuje, a jednak zawsze wchodzi na szczyty list sprzedaży w Europie, miażdżąc konkurencję ilością sprzedanych egzemplarzy. Siódme wcielenie bestselleru z Niemiec robi to po raz kolejny." - Adam Kołodziejczyk

PS. W imieniu autora zapraszam do komentowania

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

Świetne auto, choć moim zdaniem felgi 18" są wizualnie za duże - optimum to 17".

Pytania do redaktora testującego:
    1. Jakie spalanie wyszło w teście miasto/trasa i przy jakim stylu jazdy, (w tabelce jest tylko średnie) z jakiego stylu jazdy wyszło 7,3 l/100?
    2. Fotele komfortowe - czy warto do nich dopłacać i w jaki sposób działa masaż fotela kierowcy, gdzie jest sterowanie i czy są jakieś tryby masażu? Czy to skóra ekologiczna?
    Ostatnio edytowane przez seguar ; 27-06-2013 o 12:52

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Co do masowania to ja mogę odpowiedzieć - to po prostu sterownik poduszki odpowiadającej za podparcie odcinka lędźwiowego, która w trybie masażu porusza się w zakresie skrajnych położeń. Prosta rzecz, ale w trasie pomaga Sterowanie to przycisk po lewej stronie fotela, masaż wyłącza się po kilkunastu cyklach lub po ponownym wcisnięciu przycisku.

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

Dzięki Bochen za odpowiedź

Auto
    Najlepszym

Domyślnie

Chyba warto dopłacić za te fotele.
    Co do ksenonów to można wybrać dwa rodzaje. Czy różnią się te tańsze oprócz tego że nie mają led-ów.??

Auto
    służbowe

Domyślnie

Po przeczytaniu wstępniaka (tego pogrubioną czcionką) stwierdziłem, że dalej nie czytam, choćby nie wiem jak bardzo obiektywny był test. A jeśli autor stwierdzi, że ten wstępniak to jego wyważona, rzetelna oparta na faktach opinia - to ja nie mam więcej pytań. Brawo - potraficie obrzydzić czytanie od 1szej linijki. A wstępniak chyba wprost z centrali VW przyszedł...albo autor ma już tak sprany mózg przez dział PR VW - na jedno wychodzi.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Ale o co ci chodzi? Napisał jakąś nieprawde? Tymbardziej, że później to redaktor uargumentował:
    Dane nie kłamią. Według statystyk firmy Jato Dynamics, Golf to obecnie najchętniej kupowany samochód w Europie. Muszę przyznać, że ta sytuacja wcale mnie nie dziwi. Od pierwszego stycznia do końca kwietnia na Starym Kontynencie sprzedano ponad 150 000 sztuk kompaktowego Volkswagena. To godny odnotowania wynik, bowiem drugi w tej samej klasie produkt (Ford Focus) z liczbą ok. 80 000 egzemplarzy może się pochwalić zaledwie siódmą lokatą w stawce najpopularniejszych nowych aut. No i jak tu nie mówić o "klasie Golfa"?
    Skąd tyś się urwał, ciągle coś ci się nie pasi. :/

Napisałem już dosyć o Golfie pod testem GTI bo w sumie jak topowa odmiana nie podoba mi się za bardzo to standardowa tymbardziej. Szczególnie, że ten nie ma koloru, a kosztuje dużo.

Domyślnie

Opinii o "spranym mózgu autora testu" nie będę komentował, bo jest poniżej pasa. Zresztą żenującego poziomu komentarzy Pittera również...

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

ten bagaznik to sie juz calkiem spory zrobil.

ja poprosze o lekcje eco drivingu od b. ile kosztuje godzina ? redaktor na takich lekcjach wyszedlby pewnie lepiej niz na testach.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Ten bagażnik jest większy od poprzednika ale i tak trudno go uznać za jakiś super hiper. Ale chyba we wszystkich testach dostaje najwięcej punktów za ten element pośród konkurencji. Takie życie, że bierze się dane katalogowe i tyle. W porównaniu do tego z testu A3 to właściwie nie ma różnicy a jednak tam bagażnik był krytykowany za to, że jest przeciętny.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów