Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: EuroNCAP

Awatar Morcin

Domyślnie

Faktycznie wynik Aveo to tragedia, ale musimy pamiętać że to auto oczywiście ma tylko znaczek Chevroleta, i chyba nic poza tym

ilovebmw - miałeś rację, Voyager przy zderzeniu czołowym uzyskał ZERO PROCENT - oto link do tego crash-testu:

http://www.euroncap.com/content/safe...p?id1=5&id2=56

W świetle tego wszystkiego cieszę się że jeżdzę Saabem

Domyślnie wypadek

czesc moze jestem jeszcze młody bo mam 13 lat ale wiem bardzo duzo o testach bezpieczenstwa i tak naprawde niemozna traktowac ich całkowicie serio do tego zdania doszłem po wypadku samochodowym który miałem na wakacjach jechałem wtedy OPLEM VECTRA z 1992 roku ten samochud nieprzeszedł crashtestu ale jego nowszy model otrzymał 3 gwiazdki w tym jedna skreslona. No wiec tir marki volvo wyprzedzał na trzeciego i uderzył w nas przy predkosci 65kmh my po hamowaniu mielismy około 20kmh jak wykazało badanie sladów hamowania. samochud został doszczetnie zniszczony poszły słupki podłoga wszystko ( samochud niemiał poduszek) kierowca miał złamany nos i potłuczenia kolan i klatki piersiowej pasazer na przednim siedzeniu miał złamany nos i potłuczenia jak kierowca jaz tyłu miałem złamany obojczyk i bardzo mocne potłuczenia klatki piersiowej i brzucha. Po skutkach tego wypadku mozna zobaczyc ze crash test niezawsze mówi cała prawde o to zdj samochodu:

Domyślnie jeszcze pare zdj

o to jeszcze pare zdj:

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Nowy Lexus GS ma wiecej punktów niż BMW 5. Ciekawe jak to było w 1994 roku. Ja w moim GSe mam tylko 2 poduszki i pirotechniczne napinacze pasów

Domyślnie

http://www.wypadki.samochodypolecam te stronke sa niezłe zdj wypadków noi pare crash testów

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

Crashtest mowi prawde, ale prawde w warunkach testowych. Sytuacja z jaka mozemy sie spotkac na ulicy jest zupelnie inna od warunkow w jakims centrum badawczym. Mimo tego testy, ktore sa przeprowadzane (iles tam procent nachodzenia, predkosc itp) nie sa wyssane z palca i sa wynikiem zbadania warunkow w czasie wypadkow i "wybrania" najczestszych.

a propos uwazaj na ortografie i prawidlowe formy czasownikow.

There's more to liv
    ing than only surviving

Domyślnie

he wiem wiem ale wiesz jak sie pisze na szybko to zawsze sie cos zdazy ja niemówie ze crashtest kłamie ja wierze w te testy i zawsze wierzyłem mam płyte o tym z filmem jak powstaja noi ze serja i wiem ze wszystko jest dokładnie obliczane i wierze w crash test tez sie na tym znam i to bradzo dobrze od 3 lat sie tym interesuje i mozna powiedziec ze na kazde pytanie ile dany samochud i model ma gwiazdek w testach zderzeniowych odpowiem tobie bezbłednie p00zdro przemekp14

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Interesuje mnie ile gwiazdek uzyskał W638 ... nie to, zebym Cie sprawdzał ale po prostu nie wiem... a troche bede nim podrozował i chciałbym wiedziec
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

albo to auto niebyło jeszcze testowane albo ma ponad 2,5 tony wiec niemusi przechodzic testów bezpiezenstwa przeprowadzonych przez: EURONCAP,ADAC,IIHS. wiec chyba nieprzechodziło to auto testów bezpieczesnstwa. jak sie myle to sory p00zdro przemekp14

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

aa sory napisałem tylko zonaczenie fabryczne... chodzi mi o Mercedesa V-klase
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Uprawnienia umieszczania postów