Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ford Transit Custom Van 2.2 TDCi 125 KM Limited

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Ford Transit Custom Van 2.2 TDCi 125 KM Limited

Ford Transit Custom Van 2.2 TDCi 125 KM Limited - Dobrze przygotowany

"Praca za kierownicą samochodu dostawczego nie należy do łatwych. Pozycja siedząca nie sprzyja zdrowiu kręgosłupa, co dodatkowo potęguje często dość skoczne tylne zawieszenie takich aut. Dlatego dopracowany samochód to podstawa - i zdaje się, że znaleźliśmy dobrego kandydata." - Marcin Bochenek

PS. Zapraszamy do komentowania

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

Wyglada dobrze, przede wszystkim fajny ten tył zrobili, ale auto w wersji paki i bez drugiego rządu siedzen, jest małe , w sensie porównujac do poprzednika zle zrobili ze zlikwidowali wersje 'srednią' a teraz jest mniejszy van a jumbo van

btw jak juz brać to tylko sportvana z 150 hp
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Wnętrze jest koszmarnie nieuporządkowane. Normalnie Picasso by się nie powstydził Samo auto sprawia dobre wrazenie. Typowe auto do pracy z całkiem fajną kabiną pasażerską. Nie umiem odnieść się do ceny.

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

cena faktycznie duza, ale ford raczej skłonny do rabatów, nawet nasz transit sportvan byl tanszy i to sporo od tego (pomijąc fakt ze to ledwie srednia wersja z 125km)
    FUCK FUEL ECONOMY

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

Albo w tekst wdarł się błąd, albo źle doczytałem. W tekście pisze: "Gdy terminy gonią, a czasu jest niewiele, przyda się 150 koni silnika 2.2 Duratorq, zapewniającego wielkiemu Transitowi bardzo zadowalające przyspieszenie wspierane świetną, 6-biegową skrzynią biegów oraz elastyczność, nawet na autostradzie.", natomiast wszędzie podawany jest silni o mocy 125 KM.

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

tez to zauwazylem, nie wiem czemu autor uwaza ze wąskie lusterko na pakę za bezużyteczne? jesli sie wozi duzo, z przedziału pasazerskiego moga szybko bez zatrzymywania pojazdu sprawdzić co 'lata' w bagazniku, ja w swoim mam za siedzeniem i często sprawdzam czy wszystko 'ok'

a klima dziwne, w starszej - w tescie chwaliliście ze klima bardzo wydajna, dziwne ze ford zrobil krok wtecz i klime mniej wydajną zamontował.

tak swoją drogą czy w pace jest gniazdko 12v? to jedna z tych rzeczy ktora tam powinna być obowiązkowa...
    FUCK FUEL ECONOMY

Domyślnie

Transit tak wyrywał do przodu, że autorowi wydawało się, że ma 150 KM.

P.S. Poprawiłem, dzięki.

Auto
    D-4D

Domyślnie

Nie wiem czy źle interpretuję - niska wydajność klimatyzacji to efekt działania trybu ECO i po jeg wyłączeniu wszystko wraca do normy?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów