Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516
Pokaż wyniki od 151 do 158 z 158

Wątek: Długi Dystans: Skoda Superb Combi 2.0 TDI 140KM 4x4 DSG Platinum

Auto
    Lexus

Domyślnie

Panowie,a Wy chociaz otworzyliscie zapodane przezemnie linki????
    Gdzie tam widzicie Volvo V40???

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Da się znaleźć jeszcze całą masę samochodów lepszych od Superba. Tyle, że w innej kategorii cenowej. Podobnie wyposażone Volvo to zupełnie inne pieniądze, zresztą trzeba by patrzeć na V70 żeby było choć zbliżonych rozmiarów. I możemy się tu przekonywać jeszcze przez pół roku ale prawda jest taka, że ludzie którzy kupują samochody za pieniądze na które muszą zapracować zdecydowanie najczęściej z podanych tu propozycji wybierają Superba. I chyba nie robią tego bez powodu.

Auto
    Audi A7, VW Touran

Domyślnie

Dodajmy do tego jeszcze koszty części serwisu itd... - wiem bo posiadam C70 a w pracy mamy mnóstwo Octavii i Superba Combi (170KM 4x4) - koszt serwisu jest naprawdę na przyzwoitym poziomie... (a w porównaniu do Volvo to przepaść...) i żeby nie było - nie krytykuje Volvo ale tak jak napisał Micrus - jeśli ktoś wydaje ciężko zarobione pieniądze a nie zarabia miesięcznie 20 czy 30 tyś złotych patrzy całościowo - i wtedy kura na masce ma nawet atrakcyjny kształt
    a co do samego Superba - koleżanka jeździ nim już 3 rok - i nic... - literalnie nic. z kilkunastu Octavii którymi jeżdżą handlowcy nie zepsuła się ani jedna (Elegance 140KM)... więc Skoda to po prostu taki w miarę solidny wyrobnik - auto do pracy a nie do podniecania się...

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez WujekSamoZlo Zobacz posta
    Z tym automatem to bym był mocno powściągliwy - ogólnie mówiąc o DSG. Jestem jednym z wielu przykładów tego "cudu" techniki. Już wiem, że wolniejsza ale tradycyjna skrzynia byłaby lepszym rozwiązaniem.
    Precyzując - miałem na myśli DSG-6, chyba tylko taka siedzi w Skodzie, a zbiera o wiele lepsze recenzje niż ta 7-biegowa odmiana. I mowa oczywiście o pracy tej skrzyni, nie jej trwałości. Bo jeśli idzie o to drugie, wierzę, że klasyczny automat w Subaru będzie pewniejszy.

Subaru - ciekawe auto ale w środku jest plastik - czy lepszy - tutaj bym polemizował - z pewnością dobrze spasowany i zamontowany. Mam znajomego, który ma Outbacka kilkuletniego i mimo niektórych wręcz "hamskich" plastików nieprzystających do tej klasy auto o dziwo się nic nie trzeszczy po 80kkm na polskich drogach.
    To fajnie, ale z drugiej strony... moja kilkunastoletnia już Omega, dobijająca właśnie do 200 tysięcy kilometrów - wierzcie lub nie - również nie trzeszczy. Sporo mogę jej zarzucić, różne ma niedomagania, wiek robi swoje, ale akurat pod tym względem zero zastrzeżeń (no, jedno - czasami zimą nieco kierownica potrafi zaskrzypieć). A przecież Opel nigdy nie słynął z super jakości montażu. Choć kto wie, może miałem szczęście, trochę się nasłuchałem chociażby o trzeszczących oplowskich fotelach, parę osób było mocno zdziwionych, że u mnie takie zjawisko nie występuje. W każdym razie, 80 tysięcy bez piśnięcia to nie powinien być żaden ewenement. A niestety, w dzisiejszych czasach chyba jest...

Cytat Zamieszczone przez Lotnik1976
    a co do samego Superba - koleżanka jeździ nim już 3 rok - i nic... - literalnie nic. z kilkunastu Octavii którymi jeżdżą handlowcy nie zepsuła się ani jedna (Elegance 140KM)... więc Skoda to po prostu taki w miarę solidny wyrobnik - auto do pracy a nie do podniecania się...
    Rozmawiałem kiedyś z gościem pracującym w TVP, od lat jeździł służbówkami (w tamtym momencie akurat Fordem) i twierdził, że zdecydowanie najlepiej trudy eksploatacji (a nie cackają się tam) znoszą im właśnie Skody. Nie żeby to miało o czymkolwiek przesądzać, ale też facet zupełnie nie miał powodów, by kłamać, więc może coś jest na rzeczy.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez SEN Zobacz posta
    Panowie,a Wy chociaz otworzyliscie zapodane przezemnie linki????
    Gdzie tam widzicie Volvo V40???
    Wiadomo, że nie
    W linku jest napisane "V40", a w ogłoszeniu mamy V60.

Auto
    VW TSI

Domyślnie

Up!
    Panowie - znawcy marki Skoda dzisiaj przeglądałem Interię - i zaintrygowała mnie reklama Skody SuperB - w zasadzie jeden drobny szczegół. Zdjęcie poniżej - ze strzałką. Szukałem w galeriach i ogłoszeniach - takiego elementu nie znalazłem. Nawet w konfiguratorze (chyba że słabo szukałem). Na stronie Skody próżno szukać tego elementu jako "promocji" czegoś nowego.
    Sterowanie fotelami odbywa się zazwyczaj z boku siedziska (jego dolnej części). Czy to jest sterowanie jakimś modułem komfortowym na styl BMW - łamane oparcie ?
    http://imageshack.us/a/img31/7585/cu55.jpg

*format IMG jest zabroniony* - daboo
    Ostatnio edytowane przez daboo ; 24-09-2013 o 13:07

Auto
    -

Domyślnie

To jest sterowanie fotelem przedniego pasażera z tylnej kanapy. Wymaga to dopłaty ~250zł, nie pamiętam dokładnie

Można dzięki temu złożyć albo odsunąć do przodu fotel i mieć miejsce na nogi.

Auto
    Audi A7, VW Touran

Domyślnie

Jest opcja w konfiguratorze - 250 PLN - wygodne zwłaszcza kiedy jako pasażer nikt nie jedzie a z tyłu masz na przykład Żonę i dziecko w foteliku - Ona sama może sobie ustawić fotel przed sobą.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów