Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 286

Wątek: max.40tyś najlepiej coupe,nietuzinkowe, do utrzymania przez przeciętnego Kowalskiego

Auto
    jeździ

Domyślnie

może sobie założycie osobny temat? zaczyna mnie to wkurw..ć.
    Jak już wcześniej napisałem żadne TSI nie wchodzi w grę . Jak VW tak Audi.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

@arczimi

dla mnie wygląda na potencjalną minę ponieważ:
    1) jest tani - pomyśl za ile został kupiony jeśli handlarz ma tu swoją prowizję i jeszcze zapłacił podatki przy sprowadzeniu
    2) jest sprowadzany
    3) nie sprawdzisz historii serwisowej i przeszłości
    4) ma mały przebieg - nie wiadomo czy stał bo był zepsuty czy stał bo był rozbity czy stał bo sechł po jakiejś powodzi czy jeszcze z innej przyczyny
    5) naprawy będą drogie
    6) sprzedaje handlarz bezpośrednio po sprowadzeniu - handlarze praktycznie nie sprowadzają dobrych aut tylko takie, na których można zarobić

@Tomek Switalski

trzeba było od tego zacząć. Przynajmniej wiadomo, że rzeczywiście się to przytrafiło a nie tylko jest to forumowa panika. Z którego rocznika miałeś auto? Mam nadzieję, że to tylko cecha Octavii bo mam niemal identyczny przebieg w Superbie. Tzn. na dniach zrobię dokładnie tyle.

Przyznam, że trochę mnie przestraszyłeś bo dotychczas myślałem, że skutkiem może być jedynie silnik do wymiany. Gorzej jeśli rzeczywiście stanowi to istotne zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez arczimi Zobacz posta
    może sobie założycie osobny temat? zaczyna mnie to wkurw..ć.
    Jak już wcześniej napisałem żadne TSI nie wchodzi w grę . Jak VW tak Audi.
    Ale temat zacząłeś od tego że myślisz nad Audi więc o co Ci chodzi? wywołałeś dyskusję i tyle.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Oczekiwania spełni Alfa Romeo GT z ostatnią fajną v6 (w 159 i brerze był już żłopiący chore ilości paliwa i już nie tak fajnie brzmiący silnik z GM) np: http://allegro.pl/jak-nowa-alfa-rome...431695730.html
    Trzeba tylko poszukać krajowego i zadbanego egzemplarza..... co może już okazać się trudne. Oprócz kruchego przedniego zawieszenia nie jest za bardzo kapryśna, a duże silniki benzynowe regularnie serwisowane się nie psują. Przy Twoich przebiegach spokojnie można rozważyć zakup takiego samochodu.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Żeby nie wkurzać autora tematu możemy się na powrót przenieść z dyskusją do tego tematu:
    http://www.autogaleria.pl/forum/show...270#post571270

Awatar joker5513
    Auto

Domyślnie

Albo można pójść w Mercedesa http://otomoto.pl/mercedes-benz-clk-...C25839459.html ogłoszenie jak najbardziej przypadkowe Nie wiem czy ten egzemplarz to nie jakiś ulep, ale ogólnie CLK też warto rozważyć. Niekoniecznie z V8 - wersja 320 v6 też da sporo funu z jazdy.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Oczekiwania spełni Alfa Romeo GT z ostatnią fajną v6 (w 159 i brerze był już żłopiący chore ilości paliwa i już nie tak fajnie brzmiący silnik z GM) np: http://allegro.pl/jak-nowa-alfa-rome...431695730.html
    Kurde tak patrzę to fajne auto. Nie wiedziałem, że to liftback. Na dobrą sprawę bagażnik ma jak Skoda Rapid. Miejsca z tyłu na podrośnięta dójkę dzieci starczy. Generalnie auto tatusiowe niemalże. Przypomniałeś mi to auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez micrus Zobacz posta
    @arczimi
    Przyznam, że trochę mnie przestraszyłeś bo dotychczas myślałem, że skutkiem może być jedynie silnik do wymiany. Gorzej jeśli rzeczywiście stanowi to istotne zagrożenie dla bezpieczeństwa.
    Nie chcę robić więcej OT (wybacz Arczimi). Napisz na priv, podam też maila jeśli będziesz chciał. Rocznik Oct 2009, zamówiona w lutym, odebrana w kwietniu. Zbieram materiał żeby powiadomić UOKiK.

Auto
    jeździ

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Albo można pójść w Mercedesa http://otomoto.pl/mercedes-benz-clk-...C25839459.html ogłoszenie jak najbardziej przypadkowe Nie wiem czy ten egzemplarz to nie jakiś ulep, ale ogólnie CLK też warto rozważyć. Niekoniecznie z V8 - wersja 320 v6 też da sporo funu z jazdy.

Wiem,że mało jeżdżę ale silnik 5l to już dla mnie przegięcie. Niech skończy się na 4.0.
    ALfa GT niestety nigdy mi się nie podobała. Przód jest koszmarny (gust).
    Próbuje zarejestrować się na forum Mustanga ale link aktywacyjny nie chce wrócić...(omen?)

Awatar joker5513
    Auto

Domyślnie

Ja bym sobie tego Mustanga naprawdę odpuścił - nie należy do zbyt trwałych a jeżeli już to jedynie wersja V8 ma sens. 4,0V6 niby ma te 210 koni ale ślamazarny automat sprawi że auto i tak nie będzie jechało, a i dźwięk już nie ten. Pozatym to zawsze będzie sprowadzany samochód z USA i duże prawdopodobieństwo że wpadnie sie na jakąs mega minę.

Lepiej poszukać dobrego CLK lub (sic!) BMW 330i coupe. Szkoda że Alfa Ci się nie podoba .... A co myślisz o Volvo C30. trochę małe w środku ale z silnikiem T5 to już będzie niezły wymiatacz. Pytanie czy znajdzie się w dobrym stanie w określonym budżecie....

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów