Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44

Wątek: Auto z ikrą ...

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Link nie działa.
    Jak sprowadzone to bym odpuścił, to przyznanie się do stłuczki, przerysowania ma zazwyczaj na celu uśpić czujność zainteresowanego, no chyba, że ma udokumentowany zakres napraw.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Link nie działa.
    Jak sprowadzone to odpuść, to przyznanie się do stłuczki, obcierki ma zazwyczaj na celu uśpienie czujności kupującego, no chyba, że ma udokumentowany zakres napraw.
    To, że jest w posiadaczu jakiegoś forumowicza to nic nie znaczy, jak przychodzi do zakupu to nawet ktoś kto zna się na rzeczy nierzadko jeśli cena jest atrakcyjna kupi nawet sprowadzone auto łudząc się, że akurat jego nie było rozbite/cofane.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Ja bym szukał saxo 1.6 VTS, ale do tego trzeba mieć dużo czasu by znaleźć zdrowy egzemplarz (a jak się ma szczęście to można wy haczyć na podzespołach citroen sport). Łatwiej będzie znaleźć Ibize cupre II po lifcie.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Jak autko znane, to lepiej pytać poprzednich właścicieli lub poszukać historii na forach. Przez internet to raczej nikt ci nie doradzi, czy akurat tą konkretną warto brać.

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Link nie działa.
    U mnie działa normalnie. Może to przez te ostatnie problemy na forum ...

Zdjęcia z tej stłuczki, o której mówiłem gość umieścił na forum Clio - specem od techniki nie jestem i jakakolwiek ocena nawet na żywo nie wiem czy by wiele dała, ale zostałem zapewniony, że elementy znacznie już wpływające na konstrukcję auta (typu podłużnice) nie zostały uszkodzone. Ja się tak naprawdę zastanawiam nad tym egzemplarzem, bo to chyba jedyny jaki znalazłem w Polsce nie od handlarza, a biorąc pod uwagę ogłoszenie i rozmowę z właścicielem jest chyba warte choć chwilowego zastanowienia czy dymać do Wawy i oglądać, czy może odpuścić.

Ibizy w wersji Cupra jakiś czas temu szukałem i jakoś niewiele tego u nas ...
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Chyba w tym budżecie to jednak bardziej Ibiza 6K niż 6L. Po lifcie środek już tak nie straszy, ale chyba ciężko ją znaleźć. Jeżeli jednak mam słabe rozeznanie i myślisz nad 6L, to jeżdżę taką i środek ma jedną poważną wadę - plastiki są twarde, trzeszczą, skrzypią i są bardzo podatne na porysowania.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

W ubiegłym roku szukałem przed liftowej bi było kilka tylko od handlarzy za kosmiczne pieniądze. Poliftowych było z 3 razy więcej, i z tego co widzę to nic się nie zmieniło.
    Choć auto stoi w Radomiu i jest od handlarza to może warto je oglądnąć jak bierzesz ibize pod uwagę.
    http://otomoto.pl/seat-ibiza-1-8-tur...C30022104.html

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Gdzieś tam z tyłu jest w mojej głowie. Dzięki za link.

Awatar Razer

Domyślnie

Przypomniał mi się Peugeot 206 RC, też ciekawe autko ;]

http://tablica.pl/oferta/peugeot-206...tml#669d6b9850

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Dzięki - też go rozpatrywałem, ale większość ofert to 206 S16.

----- Poprzedni post napisany 07-08-2013 o 22:02 -----

Pojawił się nowy, trochę większy i może bardziej nudny pomysł (wiem - dla niektórych będzie to obniżenie lotów, ale jednak) w postaci Seata Leona - silnik najbardziej 1.8T 180 KM lub, ze względu na spory dystans jaki pokonuję miesięcznie, legendarne 1.9 TDI w wersji 150 KM. Co sądzicie Panie i Panowie o tej propozycji (bardzo mnie interesują opinie dotyczące tego 1.8T)?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów