Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Ford Fiesta ST

Domyślnie Ford Fiesta ST

Ford Fiesta ST - Szybka podróż sentymentalna

"Dzika Fiesta ST z silnikiem EcoBoost o mocy 182 koni mechanicznych kojarzy mi się z pewnym szybkim Fordem, którego miałem okazję prowadzić wiele lat temu. Czy nowe auto spod znaku błękitnego owalu okaże się równie emocjonujące, jak jego starszy kuzyn sprzed ponad dwóch dekad?" - Adam Kołodziejczyk

Test z materiałem filmowym - zapraszam do obejrzenia!

Awatar POLYGON1
    Auto
    -

Domyślnie

Świetny test świetnego auta. Uwielbiam małe hot-hatche. Jedną z wielkich zalet jest to, ze auta budzą pozytywne emocje a ich możliwości zawsze robią wrażenie niezależnie od tego czym się jeździ na co dzień.

Świetne auto do miasta i na nasze ulubione kręte trasy wokół miast, które każdy z nas ma…

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

to sie kreci tylko do 6.000 tys obrotów? troszkę mało, szczegolnie ze oczekuję jak w japońskich wiertarkach do prawie 8 tys
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Jeśli podasz mi choć jeden sensowny powód, dlaczego miałby się kręcić wyżej to zaleję Ci jutro całą butlę.

Auto
    F10 525d @252KM/555NM

Domyślnie

Żeby fajnie wyło w środku po za tym golf kolegi kręci się do 6700 czyli jest bardziej szybki a na liczniku ma napisane 240km/h!

Po za tym fajne auto. Zawsze lubiłem takie małe mocne wersje.

Domyślnie

Ale jaki związek ma Golf Twojego kolegi z Fiestą ST? Zakładam, że nie ma 1.6 Turbo... Co to w ogóle za Golf?

Auto
    Golfik

Domyślnie

Chyba autor był ironiczny

Podobają mi się takie samochody. Łączą frajdę z jazdy, praktyczność i w sumie niewysoką cenę w sposób trudny do pobicia, przynajmniej póki mówimy o nowych autach.

Awatar S3X
    Auto
    Opel Astra H 1.7 CDTI

Domyślnie

Moja mała uwaga do materiału video. Szczerze to nie wiele on wnosi. Przy tak fajnym autku można było pokusić się o coś więcej. Piszecie o brzmieniu wydechu, więc wydało się, że znajdzie się to w filmiku. Tymczasem wideo to tylko kilka ujęc i taka sobie muzyka.
    Jak mógłby wyglądać film do takiego testu. A no chociażby tak: http://www.youtube.com/watch?v=rS33Hkkh_cU

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

hmm powód, są rózne filozofie, ja lubie jak sie silniki kręcą na wysokie obroty, zwiększa to możliwości, dla przykładu są celice ktore fabrycznie odcina przy 8,000 krecą sie przy tym niemiłosiernie fajnie, moja 2.0 turbo, kreci sie do 7,4 i odcina. moc panie moc
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Panie tej mocy by nie było za szóstką, ecoboosty wcześnie pompują i w wyższym rejestrze wykres mocy i momentu leci na łeb, na szyję. To nie stary vtec w Integrze, tu jest inna filozofia i nie ma potrzeby by kręcił się wyżej, bo nic by się tam nie działo.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów