Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Migiem o... Mercedes S350 BlueTEC L Edition1

Domyślnie Migiem o... Mercedes S350 BlueTEC L Edition1

Migiem o... Mercedes S350 BlueTEC L Edition1 pt. Wielki wóz

"Poza fanami rozkochanymi w ciałach niebieskich, tytułowe pojęcie kojarzą nawet laicy bujający w chmurach na znacznie niższym pułapie. Stamtąd wciąż bardzo daleko do siedmiu najjaśniejszych gwiazd Wielkiej Niedźwiedzicy. Mniej więcej taki dystans z reguły dzieli zwykły samochód od wielkiego wozu marki z gwiazdą w logo, szerzej znanego jako Mercedes Klasy S" - Piotr Migas

Fotogaleria: 42 zdjęcia

Auto
    Scirocco

Domyślnie

Uwielbiam

Awatar rafek
    Auto
    Laguna

Domyślnie

Przeglądając zdjęcia z testu, (a także inne fotki dostępne w sieci) podobnie jak autor byłem zaskoczony niedopatrzeniem jakim są dźwignie przy kierownicy, sprawiające wrażenie jakby były wyciągnięte żywcem z auta dwa segmenty niżej. Poza tym drobiazgiem wnętrze auta miażdży przepychem. Audi i BMW zostały zdecydowanie w tyle (choć jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny nie widzę dużej przewagi). Szalenie jestem ciekaw odpowiedzi konkurencji w postaci przyszłych A8 i serii 7. Biorąc pod uwagę, że w eSce mamy nawet podgrzewane boczki w drzwiach, to nie wiem, co można jeszcze wymyślić, jeśli chodzi o wyposażenie dodatkowe

Redaktor działu Migiem o... Awatar migas
    Auto
    AUDI "A coś tam;)"

Domyślnie

w ramach uzupełnienia specyfikacja auta i dane
    S 350 BT_PR.rtf

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Zawiodłem się na nim, piękne auto i spodziewałem się, że będzie najlepsze w swojej klasie, a tu się okazuje, że jest gorsze niż Octavia w swojej klasie i to podobnie jak ona mając parę gwiazdek do przodu za brylowanie w sprzedaży, widocznie nie jest takim fenomenem.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rafek Zobacz posta
    . Biorąc pod uwagę, że w eSce mamy nawet podgrzewane boczki w drzwiach, to nie wiem, co można jeszcze wymyślić, jeśli chodzi o wyposażenie dodatkowe
    Pytanie powinno brzmieć : Czy trzeba jeszcze coś wymyślać ? IMO koncerny w końcu powinny iść po rozum do głowy i się opanować. Podoba mi się to że właśnie tak MB zrobił jeśłi chodzi o 1500 ustawień zawieszenia. I tak każdy krzystał maks.z dwóch trybów jazdy.
    A kierowcy takich aut jak S-klasse nie trzymają swoich cacek na parkingu pod domem żeby się martwić że rano drzwi będą zimne !
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Zawsze można mieć kilkugodzinne spotkanie, a samochód będzie stał na parkingu. Ale myślę, że webasto załatwiłoby sprawę.

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Nie wiem, jak w Jaguarze czy Land Roverze, ale wygląd i pracę TFT w BMW 7 uważam akurat za tak dopracowane, że nie wierzę, by w Mercu było "o wiele lepiej". Wyświetlacze reagują i wyglądają jak analogowe. Cóż tu można poprawić?

Ale ogólnie wygląda na to, że Mercedes pod względem luksusu odjechał konkurencji. Pod względem prezencji raczej też, choć to zależy, o jakim przeciwniku mówimy. W odpowiedniej konfiguracji XJ też potrafi być majestatyczny, Audi w sumie też, BMW gra tu w niższej lidze, ale 7er ma już pięć lat, więc nic dziwnego...

Awatar HAMANN
    Auto
    Brak

Domyślnie

Rafek ja bym chcial zeby wreszcie zamontowali wentylowana kierownice bo przy takich upalach w trasie nie da sie jezdzi bez wyciagania rak do klimatyzacji

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Auto na zywo prezentuje sie o wiele lepiej niz na zdjeciach - w srode mijalem takie auto w okolicach wezla kootopa w warszawie - moze to red. Migas akurat jechal? W ruchu wyglada bardzo elegancko i nie do pomylenia z czymkolwiek innym.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów