Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Pierwsza Jazda: Porsche Panamera Diesel i Porsche Panamera S e-hybrid

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie Pierwsza Jazda: Porsche Panamera Diesel i Porsche Panamera S e-hybrid

Serdecznie zapraszamy do lektury relacji z jazd testowych odświeżoną Panamerą w dwóch wariantach "oszczędnościowych" - Pierwsza Jazda: Porsche Panamera Diesel i S e-hybrid

fotogaleria: 20 zdjęć

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Ten jeden raz, teraz, naprawdę pozazdrościłem bycia 'redaktorem AG'. Gdyż z ogromną chęcią pojeździłbym sobie 4 drzwiowym porszakiem i to dieslem, żeby było jeszcze lepiej w dodatku białym. Uwielbiam takie połączenia.

dobrze, że ludzkie postacie nie zakłóciły zdjęć tego cudeńka.

testu nie czytałem, żeby przypadkiem jeszcze bardziej nie pozazdrościć, choć pamiętając "zapędy" red B, pozostanę w nadziei, że nie ma czego

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Diesel był brązowy, ale niestety nie miałem okazji zrobić sesji zdjęciowej. Tak więc widoczny na zdjęciach egzemplarz to Panamera S e-hybrid. A o co chodzi z tymi zapędami?

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

o ich brak

Brąz też świetny

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Zachęcam do lektury

Auto
    fajne

Domyślnie

Nie mogę dojrzeć, ale jaki silnik jest w hybrydzie? Benzyna V8?
    I jescze pytanie: czy ucierpiał bagażnik w hybrydzie?

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

O, w końcu jakaś pierwsza jazda na AG od dawien, dawien dawna, w której można przeczytać jakieś odczucia po krótkiej przejażdżce redaktora. Kolejny plus to czyste zdjęcia .
    Co do zdjęć to jest szansa ze znajdą się jakieś w doładowaniu tapet

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar HAMANN
    Auto
    Brak

Domyślnie

Kedirak to Cie zaskocze - nic nie tracisz jesli chodzi o jazde Porsche Panamera. Przyspieszenie faktycznie po ustawieniu wszystkiego na sport robi wrazenie. Prowadzenie samochodu o tej masie z taka przyczepnoscia rzeczywiscie zachwyca jednak na tym konczy sie urok tego samochodu. Wyglad zewnetrzny i wewnetrzny samochodu to oczywiscie kwestia gustu jednak cala reszta wypada bardzo blado porownujac "wielka trojce". Widocznosc zerowa - bez kamer to tylko kwestia czasu cos przytrzec. Komfort w tym samochodzie jest mizerny - duzo za sztywny. Pytales o Diesla? Nawet nie probuj zamawiac do niego system start-stop bo calym autem wiedzie na boki przy kazdym postoju. Jego spalanie to dobry wynik jak na te mase auta ok 10,2l /100km co napewno mozna uznac za plus. Wyposazenie - Porsche to mistrzowie dojenia kasy za wszystko co jest w samochodzie. Wycieraczka tylnej szyby to rowniez dodatek. Serwis, czyli przeglad podstawowy to nie sa makabryczne wydatki biorac pod uwage cene samochodu, jednak jesli juz jakas czesc musisz zakupic to lepiej jest siedziec slyszac kwoty. Kiedy odkli Ci sie napis PANAMERA to zaplacisz ok 150 zl. To nie majatek. Jesli przez myjnie zacznie Ci schodzic ten pseudo chrom z napisu TURBO na tylnej klapie to zaplacisz 400 zl. Wniosek - Chora polityka firmy. Nie chce wiedziec ile kosztuje literka "S" obok napisu PANAMERA TURBO :P Cena samochodu zdumiewa. Masz wrazenie ze kupujesz cos naprawde wyjatkowego za takie pieniadze, ale kiedy wsiadasz do A8 lub serii 7 to caly czar pryska. Konkurencja potrafi robic wszystko to samo, a w wielu przypadkach duzo lepiej i oszczedzisz jakies 300 tys... SAM ZDECYDUJ CZY WARTO...
    P.S. NIE JESTEM ZADNYM ANTYFANEM PORSCHE BO TO REWELACYJNE SAMOCHODY JEDNAK PANAMERA TO NIESTETY PORAZKA NA TLE KONKURENCJI

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Nigdy nie byłem jakimś fanem Panamery, ale do dziś pamiętam jak czytałem artykuł w ich firmowym magazynie o tym, dlaczego to Porsche nie stosuje dizli w swoich samochodach (złe dizle...).
    A dzisiaj i dizel i hybryda. Polityka finansowa firmy jest niestety taka jak pisze HAMANN ale nabywców nowych Porsche raczej mało to obchodzi. Dopiero pewnie nabywcy używek mogą miec częste stany przedzawałowe, ale to inna sprawa. Sam samochód w dizlu jest OK. Hybrydy mimo wszystko "niet". Ma inny styl niż wielka trójka i ciekawie się go mija na ulicy- robi wrażenie niezależnie od źródła napędu. Chciałbym go dostac np. na miesiąc

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów