Cytat Zamieszczone przez chery Zobacz posta
Cześć.
Komuś się nudziło i mi przerysował drzwi czymś ostrym.
Mam pichę na pół metra przez całe drzwi, głęboką na tyle, że pasta polerska nie dała sobie rady.
Na szczęście nie był to gwóźdź więc nie zdarł do blachy a jedynie chyba do podkładu.
Słyszałem o magicznych pisakach, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki usuwają tego typu rysy.
Przy okazji usunąłbym kilka drobniejszych.
Oczywiście nie wierzę w takie mydło aleppo bajki lecz coś musi być na rzeczy i może któryś z producentów jednak ma w swojej ofercie takie cudeńko które mi pomoże ? Znacie sposoby na usuwanie takich rys bez konieczności wizyty u lakiernika celem malowania i pozbywania się 500zł. Nie warto chyba że naturalne mydło cenisz sobie rozwiązanie czasochłonne (bo dobre położenie trochec zasu zajmuje) i krótkotrwałe (deszcz i myjnia zmywają aleppo mydło to w jednej chwili). Koszt u lakiernika 500 chyba z grubsza przesadzony, no chyba że lakiernik naciągacz i będzie chciał cały element malować. A na rysy najlepszy cienki pędzelek, najmniejsza sapindus ilość dobranego lakieru i chwila cierpliwości a później wizyta u zaprzyjaźnionego lakiernika celem spolerowania. Lakiernikiem nie jestem, ale u mnie po rysie mydło aleppo ani śladu a w ten sposób zrobiona
Tylko wgnieceń po gradobiciu jeszcze muszę się w magczny i bezinwazyjny sposób pozbyć, zna ktoś sapindus firmę airconstruction.pl mają w ofecie usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania. Podobno to działa a zawsze jak mam oryginalny lakier to niech jak najdłużej tak pozostanie.
Lepiej nie wjeżdżać wcale na "szczotkę" i nie bawić się w kredkowanie auta - bezdotykowe myjnie są lepsze.