Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Kompendium o Audi TT opr. przez Gorneta jest?

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Dobre

29 72.50%
  • Złe

11 27.50%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Audi TT

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

DJ wie co mówi, ja przy tworzeniu kompendium przeczesywałem pokolei te wszystkie stronki. Jest tam masa tapet.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Przyzwoita robota. Przyjemnie i schludnie. Tylko jakoś za małotego wszystkiego

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Czepiacie się tapet lecz to nie jest najważniejsze w tym dziale, tu najważniejsze są informacje o modelu. I pod tym względem praca jest pełna
    ( są wszystkie najważniejsze iformacje + kilka ciekawostek ). Zdjęcia mają tylko ilustrować i przedstawiać auto wiec nie musi ich być +500.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kok
    Czepiacie się tapet lecz to nie jest najważniejsze w tym dziale, tu najważniejsze są informacje o modelu. I pod tym względem praca jest pełna
    ( są wszystkie najważniejsze iformacje + kilka ciekawostek ). Zdjęcia mają tylko ilustrować i przedstawiać auto wiec nie musi ich być +500.
    Spokojnie kok - nikt się nie czepia!! Tekst jest znakomicie napisany (mamy nadzieję, że przez autora), w pełni zostały wykorzystane wszystkie informacje i bardzo dobrze podane - tu nikt nie ma najmniejszych zastrzeżeń. Sugerujemy tylko autorowi o poprawę jakości zdjęć (część zdjęć to 600x400, a te w 1024x768 mogłyby być nawet w 1600x1200).

Poza tym skoro jest to mini kompendium, to wcale nie domagam się powiększenia ilości fotek, skoro autor uznał, że 140 sztuk będzie wystarczającą liczbą... Wszystko to tylko moje skromne propozycje, bo bardzo lubię TT-kę, a poprawienie zdjęć spowoduje, że to kompendium stanie się naprawdę bardzo dobrym zbiorem informacji o tym modelu Audi...

P.S. Moim zdaniem to kompendium mogłoby służyć za wzór takich prac pod względem przejrzystości i ułożenia technicznego (tekstu ora zdjęć) na naszym forum...

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Dla mnie ciekawa praca, konkretnie, bez zbędnego lania wody. przyjemnie się to czyta. Ilość fotek "jak dla mnie" też jest wystarczająca. Nie oszukujmy się jak jest 1000 fotek to i tak się otwiera tylko tylko pare najciekawszych. Nie chce mi się tego wszystkiego otwierać, ile razy można oglądać to samo auto w różnych ujęciach?
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Coś mi tu nie pasi(nie w kompedium)... Piszecie, że nie "przeczesał" stron takich jak aG czy netcarshow, a daje głowe, że prędzej gdzies ktoś pisał, żeby nie dawać tapet z takich serwisów, bo żaden problem takie zdobyć i żeby zamieszczać jakieś bardziej unikatowe ... Zdecydujcie się, bo widze nieścisłość

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    nie dawać tapet z takich serwisów, bo żaden problem takie zdobyć i żeby zamieszczać jakieś bardziej unikatowe
    Ode mnie to napewno nie wyszło... Moim zdaniem istotą takiego kompendium jest zebranie jak najwięcej informacji (nie "lanie wody", ale konkrety) oraz możliwie jak najlepszych i najciekawszych zdjęć oraz tapet (nie piszę wszystkich, bo w wypadku mojego SLR-a liczba osiągnęłaby wynik 1.500 a teraz pracuję nad tym, aby zmieścić się w liczbie 700-800 sztuk).

Poza tym interpretacja "Kompendium" jest dowolna - byle nie byłoby to pracą zrobioną na tzw. "odwal się" z przekopiowanymi tekstami i byle jak wklejonymi zdjęciami...

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

SPX Dj, poprostu wszyscy narzekali na małą ilość fot .

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Jeśli chodzio moją opinię:
    - tekst napisany fajnie, nic na siłę
    - fotki są małe...i w ogóle jest ich mało....

Można to uznać za mini - kompendium, ale jak sie postarasz to może znajdziesz więcej dobrych zdjęć....

tymczasem masz te...

...dużo z nich nie masz

http://automobile.2405.com/automobil...i/TT_Roadster/
    http://automobile.2405.com/automobil...y/Audi/TT_DTM/
    http://automobile.2405.com/automobil...Audi/TT_Coupe/
    http://automobile.2405.com/automobil...i/TT_Roadster/

Awatar Gornet
    Auto
    Audi TT

Domyślnie

Dobra dobra ,właśnie widze z tematu o tych serwisach z tapetami ,że są w wysokich rozdzielczościach. Tak więc postaram się te małe podmienić ,tak żeby było OK i nie było wątpliwości.

Jeszcze raz dzięki za uznanie
    Audi forever !

Uprawnienia umieszczania postów