Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Co wolisz?

Głosujących
58. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Porsche Boxster S

17 29.31%
  • Honda NSX

41 70.69%
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Honda NSX vs Porsche Boxster S

Domyślnie Honda NSX vs Porsche Boxster S

Kazdy mysli ze te auta nie są stosowne do dobrego porownania gdyz same marki roznia sie wieloma rzezcami lecz silniki mają brdzo podobne oraz cene zbliżoną.
    Oto ich silniki:
    Honda NSX
    Silnik benzynowy,V6,24 zaworowy
    Poj. skokowa 3179ccm
    Moc:280KM
    Max. moment obrotowy 298Nm
    0-100km/h 5,7s
    V-max:270km/h
    Cena:284 800zł
    Lecz cena juz nieaktualna gdyż auto nie jest juz produkowane.

Porshe Boxster S
    Silnik benzynowy B6 ,24zaworowy
    Poj.skokowa 3179ccm
    moc:280KM
    Max. moment obrotowy 320Nm
    0-100k/h 5,5s
    V-max 268km/h
    Cena 260 500zł
    Foto Hondy:

Foto Porsche:

Żrodlo:google.pl www.honda.pl www.porsche.pl
    WHITE STAR POWER!!!!!
    WISŁA PANY!!!!!!!!!
    Rolls-Royce Phantom-cudne wykończenie cudnego auta.Większa klasa od Maybacha

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Tylko nsx. Prosiak siada przy nim wygladem, prowadzeniem no i prestizem bo przeciez nsx to kultowy model z Japonii produkowany 15 lat a boxter tylko namiastka 911. Lepszy by był do porowaniania Cayman S bo to tez coupe. Jestem ciekaw skad wziałes cene nsx skoro nigdy nie był oferowany w Polsce a jago produkcja sie skonczyła w zeszłym roku.

Awatar Jasieksam
    Auto
    Opel Corsa B

Domyślnie

jednak Honda ma łądną stylistyke ale ja mam miłość do Porszaka! Wybaczcie! Mimo iż Boxter nie jest moim ulubiomym modelem to i tak postawilem na Porsze! (Porsche)
    ZAPRASZAM NA MOJE FORUM:
    http://motonic.fora.pl

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak
    Tylko nsx. Prosiak siada przy nim wygladem, prowadzeniem no i prestizem bo przeciez nsx to kultowy model z japoni
    Swoja wypowiedź motywuje tak samo, tylko... zamieniam auta :P Jak dla mnie NSX jest nieporównywalny pod względem designuz Porsche, nigdy mi sie nie podobało....

Awatar PONTIAC.007

Domyślnie

moim zdanim Porsche jest lepsze...ma lepsze osiagi i prestiz ,ma tez bagaznik honda to dobre auto ale brak mu stylu,ps. honde wycofano z produkcji!
    www.sportauto.fora.pl zapraszam na forum

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Też wybieram japońskiego samuraja . Bardziej mi się podoba z zewnątrz. Auto posiada bardzo dynamiczną i agresywną sylwetkę. Tak jak już napisali poprzednicy NSX to już legenda i to jaka! Z Porszaków to tylko Carrera Gt. Moim zdaniem NSX była najlepszym japońskim superautem.
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

Domyślnie

NSX poszedł na emeryturę-dlatego zdecydowanie wybrałbym Hondę-tym bardziej, że dorastałem razem z nią, czuję więc jakąś dziwną więź z tym modelem...no i jest nietuzinkowy w porównaniu do Prosiaka-tym bardziej Boxter...to Porsche dla ubogich, nikt nie powie tak o NSXsie, szczególnie teraz, kiedy już go nie ma.

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Co tu duzo pisac... NSX jest niczego sobie, takie japonskie ferrari, bardzo udane, rowniez stylistycznie, przeciez przez tyle lat produkcji tak malo sie zmienilo, nawet jesli chodzi o osiagi, to samochod pierwsza klasa... Jednak ja i tak wybieram Boxtera, a dlatego:
    -Bardziej mi sie podoba
    -nowoczesna technika jednak przewyzsza stara konstrukcje Hondy
    -to jest Porsche, wiec firma zajmujaca sie glownie samochodami sportowymi
    Do tego musze przyznac, ze naleze chyba do tych nielicznych, ktorym Boxter bardziej sie podoba niz 911

Domyślnie

Dokładnie ta sama pojemność i moc? Ciekawy zbieg okoliczości... Z całym szacunkiem dla Porsche wybieram japońskiego supercara - Honda NSX to kultowy produkowany przez wiele lat samochód, który dzielnie dawał sobie radę z konkurentami - mimo właśnie nazywania go "japońskim Ferrari" chyba jednak nie stawił im czoła... Jednak Boxstera zjada swoim charakterem i legendą, a to podstawa w takim porównaniu!

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

NSX to czterokołowa legenda, prawdziwe japońskie ferrari. Przez ostatnie lata produkcji jako ostatnie broniło japonii w kategorii aut supersportowych, gdyż Mitsubishi 3000GT, Toyota Supra i Nissan 300ZX popadły w zapomnienie sporo wcześniej
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

Uprawnienia umieszczania postów