Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Peugeot RCZ 1.6 THP 200

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Peugeot RCZ 1.6 THP 200

Peugeot RCZ 1.6 THP 200 - Udało im się

"Jedna z najciekawszych dróg Europy wiedzie od Grenoble, dawną 'Drogą Napoleona' w kierunku Lazurowego Wybrzeża - kończy się natomiast w Nicei. Ten trzystukilometrowy odcinek fracuskiej drogi krajowej jest rajem dla miłośników pięknych widoków, a także szybkiej jazdy samochodem." - Marcin Napieraj

PS. Zapraszam do komentowania

Awatar Razer

Domyślnie

Już pisałem to wiele razy, jest wspaniały ;]

Auto
    muscle car:P

Domyślnie

...marka Piżot powinna coś zrobić już dawno! z przodami swoich aut .. zamiast elegancja francja , dostajemy "tępe facjaty" ..

..

To pewnie "najmocnieszy Piżot w historii" ?!?
    kolejna "hipsteriada" a nie konkret ...
    God bless America za Muscle Cars

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

widzialem nieraz białego na drodze, w zasadzie RCZ to nic ciekawego, wybryk stylistyczny ktory mi sie nie podoba
    z ciekawosci, kreci sie do 6 tys czy 6,5 ? bo to i tak nadal troche słabo jak na turbo 1.6 ...
    a fotele z tyłu wygladają jak narysowane pokrowce
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Awatar Razer

Domyślnie

Najmocniejszy jest RCZ R

Auto
    FWD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez se7en Zobacz posta
    widzialem nieraz białego na drodze, w zasadzie RCZ to nic ciekawego, wybryk stylistyczny ktory mi sie nie podoba
    z ciekawosci, kreci sie do 6 tys czy 6,5 ? bo to i tak nadal troche słabo jak na turbo 1.6 ...
    a fotele z tyłu wygladają jak narysowane pokrowce
    A ten jak zwykle trolluje o obrotach silników. Przeczytaj jakąś ksążkę nt. charakterystyki obrotów i różnicach między wolnossącymi a turbodoładowanymi silnikami internetowy znafco. Cel osiągnąłeś- właśnie ktoś zwrócił uwagę na twój post, więc będziesz mieć radochę wracając za 5 min na forum.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Wygląda bardzo dobrze, lifting mu posłużył. Jasne, że to taki efekciarski model, ale bardzo dobrze, że Peugeot się na niego zdecydował, bo co by nie sądzić na temat "męskości" tego samochodu, o niebo lepsze to niż morze szarzyzny, jakie jeździ po naszych drogach. A nie da się ukryć - przykuwa spojrzenie. Wystarczająco do tego żwawy, a przy tym rzeczywiście spalanie jest przyzwoite. Szkoda tylko, że szóstka nie jest dłuższa, bo sporo ma tych obrotów przy 140km/h. A to w sumie GT. Jednak skoro autor zapewnia, że jest relaksująco, gdy ma być, to w porządku.

Ogólnie wszystko jest naprawdę atrakcyjne w RCZ poza... znowu ... ceną. Niby można nie kupować tych dodatków, ale dopiero z nimi robi należyte wrażenie. Ja rozumiem, że Audi TT się ceni jeszcze sporo wyżej, że podobnie ceni się Mini, podobnie VW ze swym Scirocco, podobnie Mazda, choć słabsza (ale RWD i jednak ciut tańsza), ale z drugiej strony jest jeszcze w tej cenie np. Hyundai Genesis Coupe, o wiele mocniejsze, rasowe GT z napędem na tył. Ja wiem, że zaraz się parę osób skrzywi, bo "to przecież Hyundai". OK, ale po tekście "jeżdżę Peugeotem" też nikt szczęki nie będzie z podłogi zbierał, więc... Trudny wybór. Mimo wszystko, trochę tego jeździ po mieście.

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

Panie Obi, nie potrzebuje ksiązki by stwierdzic ze gdyby peugeot chciał to bym mogl krecic, sam mam silnik turbo i kreci sie do 7,5 i co? da sie? da sie.
    ja lubie wysokobrotowe wiertarki, a nie lubie pierdziawek do 6... albo 6,5 kazdy ma swój gust
    zaczałem zwracać uwagę bo coraz wiecej producentów odchodzi od tego.
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Słuchałem Motodziennika o tym aucie (wczorajszy). Panowie Balkan i Paruszewski narzekali na zbyt twarde zawieszenie, psujące całą zabawę. A tu ani słowa?

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Jak to ani słowa? Pod jednym ze zdjęć jest napisane: "Pasażerowie nie tracą przy tym komfortu podróżowania"

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów