Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: 2013 Ford S-Max Concept

Auto
    Ford smax 1.6eb

Domyślnie

Jeszcze nastepujace rzeczy zwraja uwage:
    a. w srodku nie ma wiezy hifi z lat 90tych znanej z obecnych modeli
    b. w koncepcie jest automat - ciekawe gdzie zaplanowali miejsce dla lewarka zmiany biegow
    c. slupek A obecnie jest podzielony na dwie czesci - koncept ma tylko jedna czesc - do produkcji nie wejdzie na 100% za drogie byloby to rozwiazanie.
    b. analogicznie slupek C

Ciekawe, ze nie nie slychac o blizniaku Galaxy.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sprytny Zobacz posta
    b. w koncepcie jest automat - ciekawe gdzie zaplanowali miejsce dla lewarka zmiany biegow
    O tu:
    http://www.netcarshow.com/ford/2013-...llpaper_19.htm
    Selektor jak w Jaguarach.

Dla mnie auto naprawdę rewelacyjnie - wygląda świetnie, bardzo dynamicznie. Podoba mi się wnętrze - oby jak najwięcej z tego konceptu znalazło się w wersji produkcyjnej.

Auto
    Ford smax 1.6eb

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Fakt, myślałem, że to selektor z systemu nawigacji.

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Dla mnie auto naprawdę rewelacyjnie - wygląda świetnie, bardzo dynamicznie. Podoba mi się wnętrze - oby jak najwięcej z tego konceptu znalazło się w wersji produkcyjnej.
    Zgadzam się

Photoshop w akcji:
    http://www.netcarshow.com/ford/2013-...llpaper_11.htm
    chyba w żadnym z znanych mi samochodów (tym bardziej nie premium) nie można włączyć/wyłączyć klimatyzacji dla drugiego rzędu siedzeń a tym bardziej nie ma możliwości włączenia odparowywania szyb (bocznych?) ;-)) Wygląda jak skopiowany panel z pierwszego rzędu

Auto
    Volvo

Domyślnie

Samochód prezentuje się naprawdę wyśmienicie - godny następca obecnej generacji. Boję się tylko, żeby nie zepsuli wersji produkcyjnej kokpitem na styl Focusa albo przekombinowanym przodem..

Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTD 150 KM

Domyślnie

Podejrzewam, że wnętrze wersji produkcyjnej będzie raczej zalatywać nowym mondeo, a nie focusem, ogólnie widać, że wnętrze jest troszkę wzorowane na nowych lincolnach, jakby nie było firmy należącej do forda. Według mnie bardzo dobre posunięcie.

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez niktoś Zobacz posta
    Boję się tylko, żeby nie zepsuli wersji produkcyjnej kokpitem na styl Focusa albo przekombinowanym przodem..
    Jeśli chodzi o wnętrze, to IMO wystarczy wywalić z niego carbon i skórę oraz wpasować bardziej tradycyjny układ siedmiu foteli, żeby zobaczyć, jak będzie wyglądać w wersji do produkcji. Tego już nie zepsują. Ten concept jest zapowiedzią seryjnego modelu, dlatego po zdjęciu "biżuterii" nietrudno wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał nowy S-max.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Auto
    Volvo

Domyślnie

Bardzo się cieszę. W końcu jakaś pozytywna odmiana, po wnętrzach Focusa i innych swoją drogą zaprezentowane wnętrze jest w wielu aspektach ciekawą ewolucją obecnego

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów