Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Audi TT czy Audi A2?

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Audi A2

11 26.83%
  • Audi TT

30 73.17%
Strona 1 z 10 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 97

Wątek: Audi TT vs Audi A2

Awatar midi

Domyślnie Audi TT vs Audi A2

Co wybrać?
    Audi TT:
    silnik-1.8T

Audi A2:
    -silnik-1.4 TDi

Napiszcie mi, który byście wybrali?
    Ocena pod każdym aspektem

Z góry thx

P.S.: A przy okazji to mam pytanie:
    Czy Audi TT ma tylnie miejsca dla pasażerów???

Pozdro!
    BMW 760 Li. Komfort absolutny - tak w dwóch słowach można określić ten samochód.

Awatar aston
    Auto
    xxxxxxxx xxxxxx

Domyślnie

wybierz mocne kulary
    najlepiej jakieś -50 moze wtedy zobbaczysz różnicę między tymi samochodami

Domyślnie

Kupujesz taki samochód, czy ta ankieta powstała z czystej ciekawości? Bo troszku dziwne porównanie... ??: Więcej informacji o Audi TT znajdziesz w naszym forumowym kompendium - polecam Ci, bo to naprawdę wyczerpująca publikacja (oczywiście tylna kanapa jest - nawet się składa - jednak jak "dużych" pasażerów mieści, trudno mi powiedzieć).

Jeśli dałeś zdjęcia modeli nad którymi się zastanawiasz, to oczywiście wszyscy pewnie polecą Ci TT (znakomicie wygląda w tym kolorze i na tych felgach). Ja jednak z czystej ciekawości i oryginalności odjechałbym A2... Ma coś w sobie, a szczególnie urokliwie wygląda czarne na 18-calowych felgach...

P.S. aston - nie chodzi o różnice, tylko który samochód wybrałbyś... Czytaj dokładniej! (albo kup sobie "kulary" - najlepiej -50 :lol: :lol: )

Awatar Grzywek
    Auto
    Brak

Domyślnie

Na począdku wszyscy muwią że porównywanie 2 prawie takich samych aut nie ma sensu, a teraz jak jest porównanie 2 bardzo różnych aut to nadal niekturzy narzekają. Moim zdaniem powinieneś wybrać Audi TT (chyba sie nie dziwicie), ponieważ ma przestrzeń pasarzerską, a Audi A2 ma za słaby silnik. Oczywiście zalerzy do czego kupujesz auto.

Awatar midi

Domyślnie

Spoko, dzięki!!!
    W tej ankiecie chodzi mi o poznanie opini innych na temat tych 2 samochodów.

Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem któregoś z nich. Ale mam zaje*** dylemat który mam wybrać.

Audi TT to moje marzenie odkąd pamiętam, jej wygląd,stylistyka i osiągi są powalające.

Z drugiej strony Audi A2- ekonomiczne, lekko sportowe autko, pojemne, można powiedzieć że rodzinne.

I dltego pytam WAS co mi radziecie???
    BMW 760 Li. Komfort absolutny - tak w dwóch słowach można określić ten samochód.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Wybież TT, a jak chcesz rodzinne Audi to polecał bym już A3 a nie A2, ceny dość zbliżone, a auto większe i nie budzi sprzeczności i napewno jest dużo bardziej sportowe.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

A jam jedno zasadnicze pytanie,Jakie auto w ogole chcesz,male A2 ktorym wszedzie wjediesz,ma dobre wyposazenie lecz nie jest duze czy sportowe TT z nawet nezlym silnikiem i ciekawym wygladem.??
    WHITE STAR POWER!!!!!
    WISŁA PANY!!!!!!!!!
    Rolls-Royce Phantom-cudne wykończenie cudnego auta.Większa klasa od Maybacha

Domyślnie

Hmm...trochę zabawne to tak jakby zapytać...co mam kupić minivana czy 2 miejscowe coupe?? trochę dziwne...nie wiem czym się dokładnie kierujesz przy wyborze ale ja bym brał pod uwage różne aspekty np: do czego ma być auto. TT odpada jeśli chcesz wozić samochodem kogoś wiecej niż siebie i przypadkowo (lub nie) wyrwaną na ten wózek laske. na A2 raczej blachary nie polecą (choć kto wie) ale można nim przewieźć rodzinkę i średniego psa. Co do jego lekkiego usportowienia... :susp: to chyba był żart z twojej strony. To samo z ekonomią-powiedz mi od kiedy to ktoś kto chce wywalić ew. walizkę siana na TT nagle przejmuje się ekonomią, ktopra lepiej wygląda w A2??"Nie kupiłbym sobie ferrari bo pali więcej niż mój Polonez" no sorrrrryyyySercem kupiłbym TT, głową...napewno nie A2. A2 to lekko nieudany eksperyment Audi...i ta atrapa, która kojaży się z zimową zasłoną chłodnicy w poldku...tak jak kolega powyżej wolałbym A3-tym bardziej że też są wersja 5d
    Tyle...

Awatar midi

Domyślnie

Thombike a co byś ewentualnie innego zaproponował?

Samochód musi sie podobać, musi w miarę mało palić(ale nie żeby zaraz 5l/100 moze byc wiecej, tak do 10-11l/100), ze średnim wyposażeniem, no i oczywiście musi mieć w sobie coś sportowego, jakąś klase-nie byle co.

Więc co mógłbyś mi zaproponować? Cena do 30 tys. zł

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez midi
    Więc co mógłbyś mi zaproponować? Cena do 30 tys. zł
    Możesz mi powiedzieć, gdzie znalazłeś ładną TTkę do 30 tysięcy? :shock: Bo w miarę dobre egzemplarze dostaniesz mniej więcej od 40.000 złotych... Z A2 jest nieco lepiej, chociaż 30 tysięcy to minimum, co trzeba dać za takie auto...

P.S. Chyba, że ciągniesz samochód uszkodzony z Niemiec po kosztach...

Uprawnienia umieszczania postów