Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65

Wątek: Dynamiczny nowy samochód

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Jak fabka to tylko 1,2 mpi w gazie, kombiak na icarze. Z pewnoście nie rzuca się w oczy

Sorry - zobaczyłem posta o astrze i nie załapałem, że o mniejszych autkach jest też pisane (pisałem z mniejszego ekraniku), choć autor raczej zaczął od astry o rozmiar większej jednak..

Cichociemny.. w takim razie brałbym focusa ecoboosta - jak w innym wątku podkręcony @180, bez ozdóbek żadnych w zwykłym kolorze. cholernie zwyczajny, już wręcz stary wizualnie i niczym nie zaskakujący a piekielnie dobry. wszystko przy założeniu, że nie ma się nic przeciwko designowi wnętrza tego dobrego, aczkolwiek nieco spaprawnego w środku pomykacza.

Jeszcze lepiej..w kombi

Do gazu żadne nowe mocne auto nie podejdzie..(?). 2,5 litrówek nigdzie się już nie wkłada..zdaje się.

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

W jakim watku bylo o tym Focusie 180ps?

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Chelini- masz taki dział jak "Nasze fury"

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta

Do gazu żadne nowe mocne auto nie podejdzie..(?). 2,5 litrówek nigdzie się już nie wkłada..zdaje się.
    2,5 mamy w Lexusie IS, GS, Mazdzie 6, Volvo V40 oraz w Subaru (Legacy, Outback, WRX STi) i do każdego można włożyć gaz, tylko musi to być precyzyjnie przygotowana instalacja.

Awatar genesis
    Auto
    Tiggy MY 2009

Domyślnie

TT-RS też ma 2,5l.
    DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Jest jeszcze w RS Q3, które jest już w sprzedaży i pewnie będzie w następnym RS3. Ale co z tego, skoro to VAG- musi mieć wady fabryczne. Nie wypada polecać wadliwych aut.

Auto
    Audi A7, VW Touran

Domyślnie

No właśnie moim zdaniem kłopot polega na tym że większość nowych samochodów dynamicznych niespecjalnie nadaje się do gazu - bo mało jest w ofercie nondownsizingowanych silników (koszmarek językowy - przepraszam ). Oczywiscie można prawie do wszystkiego włożyć gaz ale...
    rozważałbym chyba jakaś Alfę... a z droższych marek Volvo...
    albo pójść w świeżego amerykanina

Awatar myniek

Domyślnie

Z mojej strony mogę Ci polecić http://nowamazda.pl/mazda3. Mam model z silnikiem 1.6 105KM. Sprawdza się zarówno w mieście podczas spokojnej jazdy, jak i poza, kiedy chcę trochę poszaleć. Wygląd jest moim zdaniem poprawny, chociaż żałuje, że nie poczekałem na nową wersję, bo jest prześliczna. A jeśli chcesz coś bardziej stonowanego to może Golf? Astra jest przereklamowana, mój znajomy ją ma i ciągle na narzeka. Jeszcze mogę polecić Clio, chociaż poprzednie wersje były lepsze.

Awatar jackass
    Auto
    S80 T6/Legacy

Domyślnie

auta z bezpośrednim wtryskiem pod lpg sobie odpuść bo nie dosć ze instalacja taka kosztuje 2x tyle co IVgen. to do tego w polsce nikt nie umie tego dobrze instalować i serwisować

szukaj megane 2.0 TCe , dobry silnik pod lpg

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Lexus IS 250 ma bezpośredni wtrysk, zbiera się nagar i są problemy że spalaniem stukowym. Ale oczywiście nie ma wad fabrycznych.

Auto
    Opel Corsa 1.2 85 KM 2011

Domyślnie

Kilka osób poleca ci alfe z dwusprzęgłową skrzynią , czytałem co prawda dosć dawno test więc może poprawili tą skrzynie , ale podobno nie jest za dobra. Ja bym ci polecił Leona 1.8 tsi 180 KM lub octavie z takim samym silnikiem cena w granicach 90 tys. zł.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów