Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Wątek: Dynamiczny nowy samochód

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Lekko ponad 80 tys zł jest też Lancia Delta 1.9 190 KM Momo Design, na wyprzedaży 2013. Autko można boxem spokojnie podkręcić do 210KM nie tracąc trwałości i gwarancji. Co prawda jest bez szans jeśli chodzi o osiągi, porównując do GT220, ale też szybkie i oszczędne auto w dodatku ma kupę miejsca w środku i mówię o egzemplarzach bez przebiegu. Myślę, że auto godne polecenia.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar pyra666
    Auto
    VieśWagen

Domyślnie

test1uci @ nie wiem jak komukolwiek można polecać to auto. Najgorsze fotele w jakich kiedykolwiek siedziałem. Do tego auto jest strasznie brzydkie, a we wnętrzu w ogóle nie czuć klasy premium, równie dobrze mógłby być tam znaczek fiata. Dobrze że nie widzę tego często na poznańskich drogach i w sumie się nie dziwie, że się nie sprzedaje. Szkoda tylko silników, które praktycznie są pozbawione wad, generalnie to najlepsza rzecz w tym aucie.

A co do boxa to nigdy to nie jest dobre rozwiązanie i nie umywa się do porządnego strojenia, które jest robione pod konkretne auto ( niestety nie zawsze i jest trochę partaczy, którzy wgrywają gotowce).

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Co do foteli to dużo zależy od preferencji. Dla mnie np. w VAGu są przeciętne i uważam, że PSA ma wygodniejsze. W Lanci są ok, tylko zagłówki mało wygodne. Co do wyglądu auta, to również kwestia gustu, ja np. nie wiem jak się może to auto nie podobać, szczególnie w wersji Momo Design. Poza tym większość jednak twierdzi że to jedno z najładniejszych aut w segmencie i ja podzielam to zdanie. Co do wnętrza, to tylko wersja Executive ma jakość premium, reszta już nie, ale też tylko Executive ma cenę prawie premium. Moim zdaniem za 80 kawałków tak wyglądające auto i do tego z takim silnikiem to rodzynek. Tylko bym mu sprężyny na nieco krótsze zmienił i był by wypas. Oto przykłady:
    http://otomoto.pl/lancia-delta-momo-...C31110930.html
    http://otomoto.pl/lancia-delta-s-mom...C31191600.html
    Box jest ok, jeśli nie podnosi się osiągów za mocno, a to jedyny sposób, żeby te osiągi jeszcze trochę podnieść, a nie stracić gwarancji. Po gwarancji można jechać do tunera na pełny tuning. Ludzie z tego 1.9 biturbo wykręcają nawet 260 KM i 5xx NM.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    Octavia III 1.8 TSI

Domyślnie

test1uci, dzięki za info, ale Delta to kompletnie nie mój typ. Pomijając już fakt, że interesuje mnie kombi a nie hatchback, to design tej marki jest kompletnie nie w moim guście.
    Druga sprawa to nie wchodzi u mnie w grę żaden tuning. Oczywiście fajnie jest mieć świadomość, że auto ma spory zapas mocy do łatwego uwolnienia. Ale jako że przerabiałem już kiedyś podnoszenie mocy i obniżanie zawieszenia, to obecnie interesuje mnie auto, które po prostu będzie służyć do jazdy jak fabryka dała. Dlatego uczepiłem się tego Megana i nie bardzo znalazłem dla niego alternatywę jak na razie

Biorę pod uwagę mocnego diesla, ale jest to raczej wariant ekono w kombi kompletnie bez sportowego zacięcia. Banan wtedy jest raczej na stacji benzynowej niż na drodze

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Jak czytam 'wygrał' mój typ;-)
    cieszę się i życzę aby jakiś fajny egzemplarz się tobie trafił!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów