Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Crashday

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie Crashday

Słyszał ktoś o tej grze? Można ją kupić w kiosku za jedyne 19,90 (nie żebym reklamował). Wybieram się w poniedziałek na zakupy.

Zerknijcie na Fotki z Gry na stronie http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,3&x=gra,26,7213,2758

Niezły Hardcore i wózki w miare realne i realnie się rozp....Można się wyżyć do woli. Tylko nie wiem co z fizyką jazdy.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Heh zebym wiedzial, ze jest taka tania, to bym ja kupil A tak juz koncze sciaganie Wczoraj przypadkiem na nia wpadlem, zobaczymy czy rzeczywiscie godna uwagi, bo mam ochote pojezdzic w jakas fajna scigalke

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Jak już kończysz ściąganie ( ??: już za prąd więcej zapłacisz z tego ściągania niż za gre ??: ) to powiedz mi czy ona rzeczywiście zajmuje 1 płytę CD. Bo coś mi to mało.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Heh wiem, ale nie wiedzialem, ze jest w sprzedazy... Przegladalem wczoraj torreny i patrze, a tu Crashday 2006, wiec sprawdzilem co to za tytul i jazda... Choc teraz stanelo na 89% i nie leci dalej Dokladnie zajmuje 563 mb (cloneCD) wiec jedno CD

Domyślnie

Słyszałem o niej, ale że jest taka tania, to sądziłem że to jakieś badziewie... Ale widze, że wygląda całkiem nieźle. Jak ktoś to sprawdzi, to niech tutaj naskrobie, czy gra warta zainteresowania

Awatar -=Sadek=-
    Auto
    Mazda 62626226262 666

Domyślnie

Heh dziwny zbieg okoliczności... przed 15 minutami kolega napisał mi sms'a o tej samej grze
    W niedługim czasie powinienem ją nabyć... jak już nabęde to coś więcej napisze

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Hehe... A demko zajmuje 315,79 MB... Ponad połowa gry?

Awatar Michaś
    Auto
    Mondeo MK5 2.0TDCi, Roomster 1.6BTS

Domyślnie

godzina korzystania z kompa kosztuje okolo 3-4 grosze :> tez sciagam demko... obadamy co to jest

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Całkiem obiecujące to demko... Szkoda tylko że jak na taki rozmiar to deczko go mało no i podobno tylko 50 razy uruchomić je można...

I dlaczego dźwięk silnika pojawia się dopiero jak przełączę widok na wnętrze kabiny?

Domyślnie

Taka konkurencja dla TM ale tu widze bardziej sensowny edytor bo w tym z TM to czasem ciężko się połapaćKupuje

Uprawnienia umieszczania postów