Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Taka dziwna historia

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie Taka dziwna historia

Taka dziwna historia.....

Wczoraj zakłądając sobie e-mail na o2 zmieniłem nazwę e-mail w profilu.....

na [email protected]

i co?....

I nie mogłem się zalogować....

Więc pomyślałem... no tak było coś o aktywacji...no i dzisiaj patrzę... mam wiadomosć.... klikam na link aktywujący.... i I "Taki użytkownik nie istnieje"

Sprawdzam w "Użytkownicy" i co?

Nie ma takigo nicka, a pod moim dawnym nickiem jest napis "gosć"

Ktoś mi wytłumaczy, co zepsułem? (a moze to nie ja )

:neutral: :damn:

Domyślnie

Co ma wspólnego zmiana adresu mailowego ze skasowaniem konta? Zmieniłeś maila w profilu i tyle... Przecież powinieneś się normalnie zalogować korzystając z nicka i hasła? Poza tym chyba nie da się tak po prostu "usunąć swojego konta"... :damn:

P.S. Poza tym u mnie też pojawiają się problemy - od paru dni nie mam automatycznego logowania, a jak coś długo piszę (jak np. topik wczoraj) i chcę wysłać post albo temat, to okazuje się, że mnie wylogowało... Nie wiem w czym tkwi problem... :damn:

Domyślnie

No i w tym problem..... Sam nie wiem o co chodzi....

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

U mnie wszystko gra, na Mozilli wchodzę na forum i automatycznie jestem już zalogowany
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT
    U mnie wszystko gra, na Mozilli wchodzę na forum i automatycznie jestem już zalogowany
    AGENT, ale tu nie o to chodzi.... mam pytanie jeszcze.... dlaczego konto zostało skasowane? Jak do tego doszło? Chyba nikt tego dla jaj nie zrobił...

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Nie jesteś pierwszą osobą, której przy zmianie mejla skasowało się konto. Z tego co pamiętam to Davis też miał taki problem i ktoś jeszcze też.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Co ma wspólnego zmiana adresu mailowego ze skasowaniem konta? Zmieniłeś maila w profilu i tyle... Przecież powinieneś się normalnie zalogować korzystając z nicka i hasła? Poza tym chyba nie da się tak po prostu "usunąć swojego konta"... :damn:
    Tu się mocno mylisz. Tak jak El pisał to się zdarza i sam jestem ofiarą na www.forum.baseball.one.pl gdzie nie moge się zalogowac od października :damn: :damn: , a zastanie admina graniczy z cudem :damn: :damn: :damn: . Oba fora korzystają z tej samej platformy, wiec trzeba uważać ze zmianą maila, a ja na baseball'u będe chyba musiał założyć nowe konto przed sezonem

Domyślnie

Troche to dziwne,tylko to jest dziwne ze jak mogles sobie maila zmienic?bo ja jak sobie tez kiedys chcialem zmienic to sie nie dalo,pisalo ze jest juz w bazie danych zapisane i xe sie wlasnie nie da.
    WHITE STAR POWER!!!!!
    WISŁA PANY!!!!!!!!!
    Rolls-Royce Phantom-cudne wykończenie cudnego auta.Większa klasa od Maybacha

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez nyczu88
    Troche to dziwne,tylko to jest dziwne ze jak mogles sobie maila zmienic?bo ja jak sobie tez kiedys chcialem zmienic to sie nie dalo,pisalo ze jest juz w bazie danych zapisane i xe sie wlasnie nie da.
    Ja jakoś zmieniłem i się dało

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Kiedyś tak miał Sadek, to jest ze sobą powiązane, zmiana w Profilu Maila wiąże się ze skasowaniem konta. DK_WRC musisz się skontaktować z Krzyśkiem, konta nie odzyskasz, ale zostanie Ci chociaż przypisana ilość postów jaką miałeś na starym Profilu. Spytaj Davisa, on coś o tym wie. Tak więc Dbajcie o swoje konta Mailowe :susp:
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów