Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Taka dziwna historia

Domyślnie

Tjaa, ja miałęm coś takiego, i to już 2 razy :damn: Nie wiem czemu, ale czasem tak się dzieje przy zmianie e-maila w profilu i konto się kasuje ??: Dlatego osobiście radze, żeby ich nie zmieniać, bo tylko wszytsko się krzaczy
    A posty możesz odzyskać. Kiedy ostatnio tak mi sie schrzaniło wszystko, zrobiłem po prostu nowe konto, a Krzysiek przypisał mi do niego wszytskie moje stare posty... Nie wiem jak on to zrobił, ale naskrob do niego, może jescze bedzie pamiętał jak to zrobił...

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Dobrze, że miałem to gdzieś zapisane. Mam nadzieje, że teraz jest wszystko OK. Widać czasem forum potrafi wywalić przy zmianie usera, tak więc jeśli ktoś koniecznie musi zmienić adres mailowy prosze o kontakt ze mną.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    P.S. Poza tym u mnie też pojawiają się problemy - od paru dni nie mam automatycznego logowania, a jak coś długo piszę (jak np. topik wczoraj) i chcę wysłać post albo temat, to okazuje się, że mnie wylogowało... Nie wiem w czym tkwi problem... :damn:
    Problem jak zwykle pewnie tkwi w ciasteczkach. Jeśli możesz to usuń cookies związane z forum a potem zaloguj się z włączeniem automatyczego logowaniem - powinno już załapać. Z brakiem automatycznego zalogowania wiąże się też drugi problem - gdy piszesz coś dłuższego kończy Ci się sesja na forum i forum Cię wywala, "myśląc że Ciebie nie ma" (gdybyś był zalogowany na stałe sesja by Ci się nie kończyła i by Cię nie wywalało)...

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Tak też tak nieraz mam - piszę posta i nagle wchodzę z drugiego okna a tam zalogowani "xxx, xxx, xxx" ale DK_WRC nie ma....ale przecież ja piszę posta...w zasadzie olewam to, ostatnio juz sie tak nie robi....

Aha, bym zapomniał.....

WIELKIE DZIĘKI KRZYSIEK!!! Nie wiedziałem, że to się da załatwić!!!

Tak więc do wszystkich forumowiczów aG!!!

Nie zmieniajcie nigdy e-maila w profilu!!!

Jeszcze raz dzięki... temat do zamknięcia

VIP Awatar Matador
    Auto
    Skoda Octavia 1U2 1.9 TDI 90 KM

Domyślnie

DK_WRC - no i stałeś się przez to chyba gigantem tego forum...

Pozdrawiam

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Nie widzę w tym nic dziwnego

Domyślnie

Ja przy okazji swoich problemów miałem kiedyś jeszcze więcej Ale to także da się zmienić...

Uprawnienia umieszczania postów