Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Fotelik grupa I

Domyślnie

Macie jakies testy fotelikow?

Auto
    Rodzinne

Domyślnie

Test1uci - takiego fotelika nie mozesz montowac na fotelu pasazera jak masz poduche....wiec nawet jakbys mial tam isofixa to nie bedziesz mogl. Chyba. Ze cos sie zmienilo w ciagu ostatniego roku...

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

W wiekszosci aut mozna juz poduche wylaczyc, chociaz w Audi jest to jako opcja za kilkaset zlociszy...

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Cway Zobacz posta
    Test1uci - takiego fotelika nie mozesz montowac na fotelu pasazera jak masz poduche....wiec nawet jakbys mial tam isofixa to nie bedziesz mogl. Chyba. Ze cos sie zmienilo w ciagu ostatniego roku...
    U mnie poduszkę pasażera bardzo łatwo się wyłącza z poziomu komputera pokładowego.

BTW. stało się, właśnie zakupiłem nowy fotelik. Wybór padł na Cybex Sirona. Trzymajcie kciuki, żeby mi się zmieścił do samochodu ;-)

Zmieścił się. Wszedł nawet przez drzwi, a nie przez bagażnik :-) Co prawda fotel pasażera trzeba przesunąć max do przodu, ale drobna osoba bez problemu się mieści. Więc nie jest źle.
    Niestety możliwość obracania 360 stopni na nic się zda, bo drzwi z tyłu nie ma, a w przeciwną stronę brakuje miejsca na szerokość. Więc na razie montaż dziecka nie jest łatwy, ale korzystanie z fotelika jak najbardziej możliwe i bezproblemowe. Więc jeśli ktoś ma wersję 5d będzie mógł w pełni z fotelika korzystać.
    Polecam
    Ostatnio edytowane przez test1uci ; 07-11-2013 o 10:18
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów