Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 76

Wątek: 2014 Renault Megane facelifting

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    No jak ktoś nie rozróżnia GV od GVI (albo nie chce), to współczuję...
    http://images.caricos.com/v/vw/2013_..._1600x1200.jpg
    http://www.netcarshow.com/volkswagen...llpaper_33.htm

Poza tym widać, że wakacje się skończyły, bo trolle wróciły do szkoły i na forum...
    Zejdz ze mnie bo nie lubie facetów na sobie. Kolego tak sie składa że szkołę skończyłem i pracuję, a to jest moje własne zdanie, do którego mam prawo, a jak się komuś nie podoba to nie musi robić głupich docinek.

Dodatkowo ja nie powiedziałem że go nie odróżniam bo odróżniam, bez przesady ślepcem nie jestem, tylko po prostu nie zaszło w nim jakoś strasznie dużo zmian i jakoś nikt nie psioczył że klepią przez 10 lat praktycznie to samo. Wiem nowe podzespoły itd ale ogólnie to jednak dalej była 5 z zmienionymi detalami i nowym wnętrzem. Dziwne w większości jak tak czytam to czepianie się wszystkiego naokoło włacznie z Alfą, Renault i resztą jest na porządku dziennym, ale jak VW klepał golfa praktycznie 10 lat to nikt nie psioczył, a jak teraz klepie passata 10 lat to jest dobrze. Akurat wnętrze Passata zmieniło się jedynie in plus jeśli patrzy się na boczki drzwiowe. Nic więcej tam nowego nie widzac nie liczac navi i panelu klimatyzacji się nie zmieniło.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Człowieku, skończ o Volkswagenie, bo można się zrzygać od czytania Twoich głupot. Potrafisz napisać posta bez nawiązania do VW? Bo spośród tych Twoich 436 jakieś czterysta hejtuje Volkswageny, a pozostałe 36 wysławiają Renault.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Człowieku wyrażam swoje zdanie jakie mam o tym co sie dzieje. Jak Ci nie pasuje nie czytaj ja swoje skończyłem.

Dodatkowo Megane ogółem patrząc po tym liftingu nabrało troszkę charakteru ale szkoda że nie zadziało się nic więcej z tyłu pojazdu. We wnętrzu liczę po cichutku na nowe lepsze materiały no i takie same zmiany jak w przodzie czyli dosyć gruntowne ale to wszystko zobaczymy na IAA Frankfurt.

P.S A tak przy okazji żebyście mnie nie zjedli miałem przyjemność obcowania z Golfem VII już jakiś czas temu o nim złego słowa nie mogę powiedzieć. Całkiem przyjemny samochód.

Auto
    -

Domyślnie

Jak czytam komentarz, że "przydała by się nowa generacja", to od razu na myśl przychodzi mi to: http://www.zlomnik.pl/index.php/2013...nowany-sposob/

Ehh, ciężkie czasy nastały...

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Megane wyglądało i nadal wygląda bardzo dobrze. Nie widzę potrzeby na siłę wdrażania kolejnej generacji. To jakaś dziwna moda. Nie zgodzę się też z tym, że coupe się źle starzeje - moim zdaniem, jest to nadal jeden z najatrakcyjniejszych 3-drzwiowych hatchbacków na rynku. Do tego ceny są przyzwoite. A ten silnik 1.6 to - jak czytałem gdzieś w innym temacie na forum - ponoć nie taki znowu dobry silnik, więc może nie do końca jest nad czym płakać. Zwłaszcza, że dwulitrowe turbo od Renault cieszy się, dla odmiany, znakomitą opinią. Felgi z kolei podobają mi się te z RS-a oraz z szarego hatcha 5-d. Reszta taka sobie, ale ja ogólnie niezbyt param się tym elementem samochodu, więc...

Auto
    Volvo

Domyślnie

Szakal, a masz pewność, że lifting Megane polega tylko na zmianie świateł czy grilla?
    Gdyby 308 miała zadowalające wyniki sprzedaży, to może by trochę poczekano z wprowadzeniem następcy.

Tego silnika 1.6 może być żal właśnie przez wzgląd na gaz. W tym tygodniu rozmawiałem ze znajomym mechanikiem, który zajmuje się też gazowaniem i stwierdził, że po długim okresie posuchy, od jakiegoś czasu znów jest z tego chleb..

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    Zejdz ze mnie bo nie lubie facetów na sobie. Kolego tak sie składa że szkołę skończyłem i pracuję, a to jest moje własne zdanie, do którego mam prawo, a jak się komuś nie podoba to nie musi robić głupich docinek.
    No może nie Ciebie miałem dokładnie na myśli, ale skoro zabrałeś głos, to usilne "hejtowanie" (to takie modne słowo ostatnio) Volkswagena idzie Ci tak idealnie, jak komentatorom interii.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Może i idzie bo jest jak zgaga zawsze wraca I nie tylko tam gdzie ja pisze przewija się VW w koło

Domyślnie

Pełna galeria Megane po FL - niestety bez wnętrza:

(C) samar

Awatar kataryniarz
    Auto
    Renault Megane III Grandtour GT Line

Domyślnie

Wnętrze bez zmian, materiały lepsze już od ph2, która przecież jest dopiero od 2013.03 - na nowych zdjęciach widzę, że jednak wersja GT/GT Line wygląda gorzej od ph2. Nowy model prawdopodobnie marzec lub październik 2015.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów