Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Listopad - nowe autko. Pomóż!

Domyślnie Listopad - nowe autko. Pomóż!

Witam, zdecydowałem się poprosić Was o pomoc.
    Otóż tak, pod koniec Listopada, zamierzam kupić sobie nowy samochód, obecnie jestem posiadaczem Audi A6 99r 2.5 TDI (tak tak wiem, lipna sprawa trochę, ale mniejsza z tym) akurat udało mi się załapać na dobre płatną pracę i postanowiłem wymienić sobie te moje autko na coś lepszego i nowszego. Tylko za chorobę nie mogę sobie poradzić z tym jakie kupić.. Bo kiedy tylko wpadnę na jakiś 'trop' zaraz mi ktoś odradza ten zakup.. Więc może Wy, rzucicie mi kilka fajnych i ciekawych propozycji? Mam skromne wymagania (jak każdy) - posłuchajcie i jak macię chwilkę czasu, to pomóżcie :-)

- Budżet myślę będę miał +/- 30tyś PLN.
    - Chciałbym aby autko było dość przestronne (nie jakiś golf czy peugeot 307 itp.)
    - Aby nie 'krzyczało' co chwilę, że mam je zalać (oczywiście nie mówię, że ma palić 5l/100km) - myślę że ok. 9tki to będzie miło.
    - Benzyna, gaz czy diesel nie robi różnicy.
    - Również bym chciał, aby było 'miłe dla oka' - fajnie się prezentowało.
    - Aby było wytrzymałe i jak to mówią "nieśmiertelne"
    Jeśli Wam to coś pomoże, to pracuję w Niemczech i autko nie będzie służyć do jeżdżenia "w koło komina" :-)

Czekam na Wasze opinie i serdecznie dziękuje za pomoc. Pozdrawiam, życzę udanego wieczoru.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

No to jak w Niemczech to do wyboru do koloru, możesz zakupić nawet największego egzotyka i z częściami nie będzie problemu. Jak już czegoś nie ma u Niemców, to nie ma nigdzie ;-)
    A tak serio, to każde nowoczesne auto ma swoje wady, a awaryjność na podobnym poziomie (ach ta globalizacja). Kup zadbane auto, takie jak Ci się podoba. Jeżeli Golf za mały, to może Golf Plus? Passat? Jeżeli 307 za mały, to może 407? itd.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    FWD

Domyślnie

-Jak duże przebiegi robisz rocznie?
    -Automat czy manual?
    -Jakie prędkości na autostradzie Cię satysfakcjonują?
    -4x4 brane pod uwagę?

Awatar jackass
    Auto
    S80 T6/Legacy

Domyślnie

jakie przebiegi robisz rocznie ? miasto czy trasa?

ja polece: Laguna III 2.0 DCI 130/150KM , Vectra C (Saab 9-3) 1.9CDTI 120/150KM , Passat B6 1.9 TDI 105KM (trzeba chipa zrobic i masz 140KM bo 2.0TDI to kupa )

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów